STEPPEN X steper

Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
940880

Najważniejsze zalety:

 • 3w1 - stepper prosty i skrętny z linkami oporowymi
 • antypoślizgowe pedały
 • licznik kroków, czasu i kalorii
 • opór hydrauliczny (zależy od siły nacisku i tempa)
475,00 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Stepper 3w1 Spokey STEPPEN X:

 • to steper pionowy (odwzorowuje wchodzenie po schodach), skrętny (przypominający jazdę na łyżwach) i ekspander (linki do wzmacniania rąk i ramion) w jednym – umożliwia wykonywanie ćwiczeń angażujących dolne i górne partie mięśni,
 • jest wyposażony w wyświetlacz LCD z wbudowanym licznikiem mierzącym czas treningu, spalone kalorie, liczbę kroków na minutę oraz odliczającym kroki,
 • posiada duże, wygodne i antypoślizgowe pedały, które podwyższają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Jeśli marzysz o pięknie wyrzeźbionych łydkach, udach i pośladkach, a przy tym nie chcesz ograniczać swojego mieszkania dużym sprzętem cardio, takim jak rowerek treningowy czy orbitrek, steper to strzał w dziesiątkę! Do ćwiczenia wystarczy niewielka przestrzeń, a jego rozmiary pozwalają na łatwe przemieszczanie i przechowywanie po zakończonym treningu. Spokey STEPPEN X to urządzenie 3w1 stepper pionowy (prosty), skrętny i ekspander. Z nim wzmocnisz nie tylko dolne, ale i górne partie mięśni. 

Efektywny trening całego ciała ze stepperem 3w1 pionowym, skrętnym i z ekspanderem

Trening na steperze pionowym przypomina wchodzenie po schodach z możliwością zmian tempa i intensywności ćwiczeń. Aktywuje mięśnie pośladków, ud, brzucha oraz łydek. To bardzo efektywny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie masy mięśniowej dolnych partii ciała oraz kształtowanie całej sylwetki, nie obciążając przy tym stawów. Pomaga także pozbyć się niechcianego cellulitu. Ale to nie wszystko, co można osiągnąć ze Spokey STEPPEN X wersją 3w1, która oprócz postaci steppera prostego umożliwia wykonywanie ćwiczeń skrętnych. Taki trening przypomina bardziej jazdę na nartach, rolkach czy łyżwach, gdyż nogi poruszają się nie tylko w górę i w dół, lecz także na boki. Stepper skrętny angażuje znacznie więcej partii mięśniowych. Niezaprzeczalną zaletą Spokey STEPPEN X są również linki oporowe, które poprawiają zakres ruchu oraz wzmacniają współpracę między całym ciałem. Z nimi popracujesz nie tylko nad dolnymi, ale i górnymi partiami mięśni. 

Kontroluj ćwiczenia z wbudowanym licznikiem

Spokey STEPPEN X to stepper pionowy (prosty), skrętny i ekspander w jednym. Dzięki temu możesz ćwiczyć tak, jak lubisz i dostosować intensywność do własnych potrzeb. Trening przypominający wchodzenie po schodach jest optymalny dla osób rozpoczynających sportową przygodę oraz preferujących ćwiczenia dla poprawy kondycji. Stepper skrętny to nieco trudniejsza opcja, z którą zaangażujesz więcej mięśni niż z wykorzystaniem klasycznej wersji. Efekty treningu możesz kontrolować na bieżąco na ekranie LCD z wbudowanym licznikiem, który umożliwia sprawdzanie czasu ćwiczeń, spalonych kalorii, liczby kroków na minutę oraz odlicza kroki.

Bezpieczny i komfortowy trening w domu

Stepper 3w1 daje możliwość trenowania zawsze, kiedy masz ochotę.  To sprawdzone i bezpieczne zastępstwo ćwiczeń na zewnątrz oraz na siłowni. STEPPEN X jest bardzo stabilny, dzięki czemu nie zmienia swojego położenia podczas ćwiczeń. Został doskonale przystosowany do codziennego użytkowania – antypoślizgowa struktura szerokich i wygodnych pedałów zapobiega ślizganiu się, podwyższa stopień bezpieczeństwa i komfort treningu.

Dane techniczne:

 • materiał: stal + ABS 
 • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
 • opór: hydrauliczny (zależy od siły nacisku i tempa)
 • licznik: kroki/minute, odliczanie kroków, czas, kalorie 
 • zakres: 0 - 50 stopni
 • rozmiar stepów: 32 x 13 cm 
 • wymiary: 42 x 36 x 34 cm
 • waga: 8,5 kg
 • stepper 3w1: stepper pionowy (prosty), stepper skrętny, ekspander
Więcej informacji
Kolorbiały
Rodzajprosty, skrętny
Cechy dodatkowewyświetlacz LCD, antypoślizgowe pedały, linki do wzmacniania górnych partii mięśni
Maksymalna waga użytkownika130 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:STEPPEN X steper