FLAT Platforma balans BL

Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5905339408266
SKU
940826

Najważniejsze zalety:

  • wykonana z wytrzymałego i łatwego do utrzymania w czystości materiału,
  • można z nią ćwiczyć między innymi brzuszki, przysiady, deskę, balansowanie, wykroki, pompki
124,98 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Platforma balansowa do ćwiczeń Spokey SWING:

  • umożliwia przeprowadzanie treningu angażującego wszystkie partie mięśni, a przy tym rozwijającego równowagę i koordynację ruchową,
  • jest doskonałym urozmaiceniem domowych ćwiczeń – można z nią wykonywać wiele różnych ćwiczeń,
  • została wykonana z wytrzymałego i łatwego do utrzymania w czystości materiału.

Jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie domowego treningu, platforma do balansowania Spokey SWING jest idealnym wyborem! To niezwykle uniwersalny sprzęt, który podniesie jakość ćwiczeń i zaangażuje jeszcze więcej partii mięśni Twojego ciała. Idealnie sprawdzi się podczas rozgrzewki, w treningu sensorycznym, motorycznym, funkcjonalnym oraz równowagi i koordynacji ruchowej. Z półpiłką balansową wzmocnisz te mięśnie, na których najbardziej Ci zależy – można z nią wykonywać brzuszkiprzysiadydeskębalansowaniewykrokipompki i wiele innych ćwiczeń!

Twój trener równowagi

Spokey SWING kształtem przypomina połowę kuli z szeroką powierzchnią do ćwiczeń. Taka konstrukcja wymaga od użytkownika odpowiedniego balansowania ciałem, co przyczynia się do większego zaangażowania mięśni odpowiedzialnych za stabilizację sylwetki. W trakcie treningu podest przechyla się na boki, co wzmacnia nie tylko konkretne partie ciała, ale także zwinność i koordynację. To dlatego trener równowagi jest bardzo często stosowany jako wsparcie rozwoju zdolności motorycznych. 

Zastosowanie platformy balansowej

Równowaga i zwinność są bardzo ważne podczas każdej aktywności fizycznej, a zwłaszcza w trakcie jazdy na nartach, deskorolce, snowboardzie czy w wielu sportach wodnych. Wybierając trening na półpiłce balansowej opanujesz samokontrolę i stabilizację do perfekcji, co wpłynie również na umiejętność bezwarunkowej reakcji i ochronę przed potencjalnymi upadkami oraz kontuzjami. Spokey SWING została wykonana z PP (polipropylen), dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i jednocześnie bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Co więcej, powierzchnia podestu chroni przed ślizganiem. 

Parametry

  • materiał: PP
  • wymiary: 40 x 10 cm
  • pakowanie: 24 szt.
Więcej informacji
Kolorniebieski
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FLAT Platforma balans BL