Łyżworolki

0 produktów

Rolki – rozrywka dla każdego

Rolki dla dorosłych to nie tylko świetny sposób na rozrywkę, ale także inspiracja do rozpoczęcia swojej przygody z aktywnością sportową. Tym, którzy już jeżdżą, nie trzeba wymieniać ich zalet. Po pierwsze, jeździć można na nich niemal wszędzie. Łatwo zmieścić je do bagażnika i zabrać ze sobą na wakacje, weekend czy nawet pojechać na nich do pracy. Różni użytkownicy mają jednak różne potrzeby, dlatego nasza oferta rolek dla dorosłych zawiera wiele modeli.

Rolki dla dzieci

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo rolki dziecięce . Rolki posiadają regulację rozmiaru i przeznaczone są zarówno do jazdy rekreacyjnej fitness, jak i kondycyjnej. Mogą one służyć zarówno początkującym, jak i średnio-zaawansowanym młodym rolkarzom. Rolki z regulacją rozmiary to w głównej mierze rolki dla dzieci gdzie mamy możliwości regulacji rozmiaru wraz ze wzrostem stopy dziecka. Ciekawe wzornictwo, doskonałe materiały,niezbędne certyfikaty to niezaprzeczalne atuty rolek dziecięcych importowanych przez firmę Spokey. Wszystkie dziecięce hulajnogi posiadają atesty EN ,dopuszczające je do sprzedaży w UE. Hulajnogi dziecięce z naszej oferty to gwarancja dobrej jakości za rozsądną cenę. Spełnij małe dziecięce marzenia i kup swojemu dziecko jeden z Naszych produktów.

Sprzęt na początek

Znajdziesz tu rolki, które doskonale sprawdzą się jako sprzęt dla początkujących. Jazda będzie nieco wolniejsza, ale jednocześnie bardziej komfortowa. Wszystko to za sprawą dość miękkich kółek, które amortyzują wstrząsy, a jednocześnie nie pozwalają zbytnio się rozpędzić. Podobną funkcję spełniają małe kółka – takie rolki dla dorosłych również znajdziesz w naszym sklepie. Nie musisz jednak obawiać się, co będzie, kiedy nabierzesz wprawy. Specjalne łożyska, w które wyposażone są kółka, pozwalają zarówno na utrzymywanie spokojnego tempa, jak i wchodzenie na wyższe prędkości. Takie rolki to również znakomita opcja dla średniozaawansowanych, którzy nie jeżdżą szybko, ale próbują swoich sił na wyższych prędkościach niż początkujący. Dla tych, którzy wybierają pierwsze rolki, polecane będą modele z regulacją rozmiaru. Dobór rozmiaru jest bardzo ważny, żeby stopa stabilnie trzymała się rolki, ale żeby nie powstawał dyskomfort związany z uwierającą skarpetą.

Rozwiń swoją szybkość!

Jeśli jeździsz już sprawnie, pamiętaj, że rolki dla zaawansowanych dorosłych także stanowią ważną część naszego asortymentu. Polecamy rolki z dużymi kółkami – im większe kółka, tym szybsza i bardziej dynamiczna jazda. Warto zwracać uwagę na płozy – te lżejsze, aluminiowe, dodadzą Ci szybkości. Jesteś fanem freestyle’u oraz rolkowych popisów? Polecamy rolki slalomowe. Różnica między nimi a zwykłymi rolkami rekreacyjnymi tkwi przede wszystkim w budowie kółek. Przeplatanie kółek o mniejszej i większej średnicy sprawia, że są one idealne do wykonywania wszelkiego rodzaju manewrów. A jeśli dopiero chcesz zacząć je trenować, lepszym wyborem będą rolki urban/freestyle. Są dopasowane zarówno do rekreacyjnej jazdy, jak i prostych figur oraz slalomów.

Kolorowe czy czarne?

Wśród naszych rolek dla dorosłych znajdziesz wiele różnych fasonów, kolorów i modeli, które różnią się od siebie nie tylko przeznaczeniem, ale też wyglądem. Mamy coś dla fanów wyrazistych kolorów i wzorów, jak również coś dla tych, którzy preferują stonowaną czerń. Możesz wybrać rolki z pełną skorupą lub bardziej przewiewne, w których stanowi ona tylko część buta. Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.