O nas

Spokey to coś więcej niż aktywność fizyczna. To fakt podnoszenia swoich umiejętności, rozwoju sprawnościowego oraz pokonywania coraz wyższych szczytów z miłości do sportu. Wiemy, że sport jest dla każdego, dlatego naszym celem jest przedstawianie oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wpisujemy się w potrzeby miłośników przeróżnych dyscyplin sportowych.

Marka Spokey powstała w 2004 roku w Krakowie, jednak już trzy lata później przeniosła swoją siedzibę do Katowic w związku z pragnieniem nieustannego rozwoju. Zmiana otworzyła nam szereg nowych możliwości produkcyjnych. Ciężka praca i dbałość o najwyższą jakość produktów poskutkowały otrzymaniem przez nas wyróżnień w 2008 i 2009 roku podczas Międzynarodowych Targów Kieleckich – Lato Sport oraz otrzymania Certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play w 2008 roku.
 
 
Współpraca z najlepszymi specjalistami pozwoliła osiągnąć nam wiele sukcesów, m.in. zostaliśmy docenieni przez Instytut Transportu Drogowego – nasze kaski rowerowe jako jedyne w kraju otrzymały nagrodę bezpieczeństwa i jakości wykonania w kategorii produktów dla dzieci! Możemy pochwalić się także wieloma polskimi i europejskimi certyfikatami jakości. I nie zwalniamy tempa! Naszym celem jest ciągle się rozwijać, aby zapewniać klientom nowoczesny sprzęt o najwyższej klasie.
 
To, co wyróżnia nas na rynku to szeroki wybór asortymentu sportowego, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Użytkownicy naszych produktów podkreślają ich jakość, doceniają design oraz różnorodność kolorystyczną, a także dodatków. Rozwój marki byłby niemożliwy bez pracujących w firmie profesjonalistów, którzy są jednocześnie zapalonymi fanami, pasjonatami i miłośnikami sportu, dzięki czemu asortyment opracowywany jest w oparciu o praktyczne doświadczenie. To właśnie oni sprawdzają czy pomysły będą odpowiadać stawianym wcześniej wymaganiom przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, radości oraz satysfakcji użytkowania.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.