Fitness kardio

11 produktów

Sprzęt do fitnessu: bieżnie, rowerki, orbitreki i wiele więcej

Ćwiczenia, które można uprawiać praktycznie o każdej porze, w towarzystwie znajomych, rodziny i przyjaciół, podczas oglądania telewizji i czytania stają się jedną z najpopularniejszych aktywności sportowych. Najbardziej lubiane w polskich domach są:

 • rower treningowy lub spinningowy,
 • bieżnia,
 • orbitrek,
 • stepper,
 • wioślarz.

Zalety ćwiczenia na bieżni

Podstawą każdej domowej siłowni powinna być bieżnia. Ale jak to? Biegać można przecież na dworze… Oczywiście! Pod warunkiem, że sprzyja nam pogoda oraz mamy na to czas. Ponadto naukowcy udowodnili, iż korzystanie z bieżni jest bezpieczniejsze dla stawów, a także zmniejsza obciążenie stóp aż o 35%! Dzisiejsza technologia pozwala również na zmierzenie intensywności treningu, przebytego dystansu czy pulsu biegacza, co daje możliwość zaplanowania treningu z dostosowaniem do naszych indywidualnych upodobań.

Podobne efekty osiągnąć można stawiając na rower treningowy oraz orbitrek — wbrew pozorom, ćwiczymy na nich nie tylko nogi, a właściwie wszystkie mięśnie!

Są doskonałe dla każdego, bez względu na wiek. Sprawdzą się także u osób, które liczą każdą minutę swojego cennego czasu, gdyż podczas jazdy na rowerze czy treningu na orbitreku magnetycznym można słuchać muzyki, czytać ulubioną książkę i śledzić losy ulubionych bohaterów filmowych. W końcu sprzęt do fitnessu jest nie tylko skuteczny, ale także poręczny i bardzo cichy. Oglądanie “13 powodów”, “Gry o tron” oraz innych bestsellerowych seriali możliwe jest także podczas korzystania z wioślarza. Urządzenie pozwala na wykonywanie ćwiczeń symulujących proces wiosłowania, który angażuje mięśnie całego ciała, co stanowi idealny trening, aby zrzucić zbędne kilogramy czy też wzmocnić mięśnie. W tym celu warto postawić także na steppery — spalenie tkanki tłuszczowej i poprawa kondycji to zaledwie ziarnka piasku na plaży zalet korzystania ze sprzętu. Steppery polecane są przede wszystkim kobietom, jako iż pomagają zwalczać cellulit, wyszczuplają nogi i ujędrniają pośladki. Efekty? Są widoczne już po dwóch, trzech tygodniach regularnych ćwiczeń!

Trening w domu?

Brak zadowolenia z własnej wagi? Nie musisz wybierać z okolicznych siłowni tej jedynej, która będzie jednocześnie blisko miejsca zamieszkania, nie będzie kosztować milionów monet oraz nie będzie wypełniona po brzegi. Stwórz swoje idealne miejsce ćwiczeń we własnym domu! Bezpieczne i proste w użyciu maszyny do treningu fitness pomagają utrzymać ciało w optymalnej formie. Kluczowy jest szeroki asortyment urządzeń, na których można uprawiać sport — do biegania, do rozciągania, do brzuszków, podskoków i pochylania — a wszystko to w domowym zaciszu. Czego chcieć więcej... Zadbajmy o nasze zdrowie i zrzućmy niepotrzebne kilogramy. Postawmy na sprzęt do fitnessu.

Co wybrać: rowerek stacjonarny czy orbitrek?

Rowerki stacjonarne i orbitreki są jednymi z najbardziej popularnych maszyn, których używa się w treningu zmniejszającym ilości tkanki tłuszczowej nagromadzonej w organizmie. Stosunkowo niewielkie wymiary tych urządzeń sprawiają, że z powodzeniem mogą być one użytkowane zarówno na siłowni, jak i w przestrzeni domowej. Zastanawiając się nad zakupem orbitreka lub rowerka, na samym początku należy zapoznać się ze specyficznymi możliwościami obu tych maszyn oraz określić, czego oczekujemy od naszych treningów.

Rowerek stacjonarny a orbitrek

Orbitreki oraz rowerki treningowe należą do najpopularniejszych sprzętów, jakie można znaleźć w strefie cardio każdej siłowni. Efektywnie wykorzystamy te sprzęty zarówno do przeprowadzenia rozgrzewki, jak i do wykonania intensywnego treningu wytrzymałościowego. Oba urządzenia pomogą w wysmukleniu sylwetki oraz w poprawie ogólnej wydolności organizmu. Podstawowa różnica pomiędzy nimi leży w partiach mięśni, jakie aktywowane są podczas treningu.  Rowerek stacjonarny będzie skupiał się na mięśniach dolnych części ciała, natomiast dzięki ćwiczeniom na orbitreku będziemy pracować nad mięśniami obręczy barkowej, tułowia oraz nóg i pośladków.

Wybierz podkategorię:

Wszystko Rowerki Trenażery eliptyczne
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 11

na stronę
 1. 462,48 zł brutto
 2. 1 173,74 zł brutto
 3. 912,49 zł brutto
 4. 462,48 zł brutto
 5. 1 249,99 zł brutto
 6. 1 499,99 zł brutto
 7. 749,99 zł brutto
 8. 625,00 zł brutto
 9. 675,00 zł brutto
 10. 462,48 zł brutto
 11. 699,99 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 11

na stronę