Hantelki

13 produktów

Hantle do ćwiczeń to wszechstronne akcesoria umożliwiające ogólnorozwojowy trening siłowy, rehabilitację oraz elementy fitness. Ze względu na swój niewielki rozmiar i ogromne możliwości cieszą się popularnością zwłaszcza wśród osób, które decydują się ćwiczyć w domu lub otworzyć domową siłownię. W sklepie Spokey możesz kupić hantle regulowane (bitumiczne lub chromowane z metalowym gryfem krótkim), neoprenowe, winylowe, a także hantle sześciokątne oraz żeliwne hantle NUUI IPALA pokryte przyjemną w dotyku pianką.

Hantle regulowane doskonale sprawdzą się u osób, które chcą korzystać z akcesoriów w sposób wszechstronny. Dzięki możliwości dostosowania obciążenia masz możliwość zmiany ciężaru hantli w zależności od wykonywanego ćwiczenia oraz własnych możliwości. Taki zestaw hantli regulowanych zajmuje mniej miejsca, a obciążenia zakładane na krótki gryf mogą zostać wykorzystane również do innych ćwiczeń.

Hantle neoprenowe charakteryzują się niewielkim ciężarem oraz ładną kolorystyką. Wykonane są z żeliwa, jednak z zewnątrz pokryte są przyjemnym w dotyku neoprenem. Charakterystyczna bryła pozwala na wygodne umiejscowienie dłoni, a neoprenowa powłoka zwiększa przyczepność dłoni do hantli. Jednocześnie hantle neoprenowe nie wchłaniają potu, a w razie upadku, powłoka delikatnie amortyzuje uderzenie.

Hantle winylowe są nieco większe od neoprenowych, dlatego gorzej sprawdzą się u osób o drobnych dłoniach. Wykonane w żywych, charakterystycznych kolorach mogą świetnie dopasować się do wystroju wnętrz. Winylowa powłoka hantli sprawia, że są one przyjemne w dotyku i wygodnie leżą w dłoni. Dostępne są w kilku różnych wersjach wagowych, w zależności od twoich potrzeb.

Zakres wagowy hantli sześciokątnych Spokey jest znacznie większy niż w przypadku dwóch poprzednich, dlatego zaleca się je szczególnie dla osób bardziej zaawansowanych w treningu z hantlami. Wykonane są z cementu pokrytego powłoką PVC, dzięki czemu nie ślizgają się i są odporne na uderzenia.

Ostatnim typem są hantelki NUUI IPALAzapinane na rzep i pokryte miękką pianką, która daje uczucie komfortu. Zapięcie cechuje się niezwykłą trwałością i niezawodnością, dzięki czemu możesz stabilnie chwycić hantle w trakcie ćwiczeń bez obaw o ich upuszczenie.

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 1-12 z 13

Strona
na stronę
 1. 13,99 zł brutto
 2. 26,99 zł brutto
 3. 51,99 zł brutto
 4. Zestaw hantli winylowych Spokey SHAPE IV 0.5 kg
  Dostępny!
  Wysyłamy w 24h
  EAN: 5902693208921
  SKU: 920892
  18,99 zł brutto
  18,99 zł brutto
 5. 28,99 zł brutto
 6. 52,99 zł brutto
 7. 41,99 zł brutto
 8. Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER II 2x 6 kg
  Niedostępny!
  SKU: c_838549
 9. Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER II 2x 1kg
  Niedostępny!
  SKU: c_920896
 10. Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER II 2x 2kg
  Niedostępny!
  SKU: c_920897
 11. Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER II 2 x3kg
  Niedostępny!
  SKU: c_920898
 12. Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER II 2x 4kg
  Niedostępny!
  SKU: c_920899
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 1-12 z 13

Strona
na stronę
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.