Płatności

Z myślą o komforcie dokonywania zamówień wprowadziliśmy system płatności online, który umożliwia realizacji ultraszybkich płatności za zakupyPayU! Dzięki temu nasi Klienci mogą w bezproblemowy sposób dokonywać opłat z konta bankowego, wykorzystując nowoczesne formy płatności takie jak Blik czy za pomocą karty płatniczej w czasie rzeczywistym. Informacje o aktualnym stanie płatności są na bieżąco aktualizowane. To szybkie i wygodne płatności!

Bezpieczeństwo płatności zagwarantowane jest dzięki systemowi 3D Secure, certyfikatowi PCI-DSS, protokołowi EV SSL, a także zespołowi Anti-Fraud, który przeciwdziała oszustwom finansowym. PayU to światowy lider w zakresie bezpieczeństwa transakcji oraz rzetelności. Największą zaletą systemu jest prostota obsługi – wystarczy podążać za instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Ponadto sprzedawca otrzymuje informacje o płatności w ciągu kilku sekund, dzięki czemu możemy w trybie natychmiastowym rozpocząć proces realizacji zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby system płatności Spokey był przede wszystkim bezpieczny, prosty w obsłudze i atrakcyjny dla naszych Klientów. Stawiamy na wygodę i oszczędność czasu.