Ekspandery

0 produktów

Ekspandery - Akcesoria do ćwiczeń fitness i na siłowni

Ekspandery to akcesoria do ćwiczeń fitness i na siłowni, które z jednej strony są nieco niepozorne, z drugiej zaś pozwalają na wykonywanie bardzo zróżnicowanych ćwiczeń. Można dzięki nim wzmocnić i wyrzeźbić nie tylko klatkę piersiową, ale także plecy, nogi, ręce oraz brzuch. Te dwie rączki połączone solidnymi gumkami naprawdę mogą zrobić wiele dobrego Twojej sylwetce i wadze - oczywiście odpowiednio używane.

Rodzaje

Ekspandery w wersji klasycznej to dwie rączki połączone kilkoma gumkami, ćwiczenie odbywa się więc na zasadzie oporu. Do wyboru mamy jednak również inne modele, które pozwolą urozmaicić trening. Świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla początkujących będzie ekspander z wymiennymi gumkami. Można dostosować siłę oporu do swojej kondycji i zwiększać ją systematycznie. Znajdziesz u nas także ekspandery do mocowania na drzwi oraz piłkę gimnastyczną z ekspanderami - to także przydatne akcesoria do ćwiczeń fitness i na siłowni,.

Na co zwracać uwagę wybierając ekspander?

Wybór jest duży, więc na co zwracać uwagę? Przede wszystkim na swoją siłę i rodzaj ćwiczeń, jakie chcesz wykonywać. Jeśli lubisz lekki ogólnorozwojowy fitness - wybierz wersję z wymiennymi gumkami, a jeśli chcesz mocno ćwiczyć i skupić się na klatce piersiowej - kup ekspander ze sprężynami. Są mniej rozciągliwe niż guma i stawiają większy opór. Ważna jest także wygoda użytkowania. Dobry ekspander powinien mieć odpowiednio wyprofilowaną rączkę, żeby ćwiczenia z nim były bezpieczne.

Domowa siłownia

Żeby ćwiczyć regularnie nie potrzebujesz wcale karnetu na siłownię. Akcesoria do ćwiczeń pomogą Ci dbać o ciało, zarówno jako dodatki do większych sprzętów, jak bieżnie, rowerki i orbitreki, a także samodzielnie. Maty do ćwiczeń, wygodne ubrania, hantle, ekspandery, taśmy, piłki - w zależności od potrzeb i wielkości mieszkania możesz sukcesywnie powiększać swoją domową siłownię.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.