Obciążenia

2 produktów

Trening z obciążeniem pozwala na wypracowanie sylwetki, zwiększa twoje możliwości siłowe i przyzwyczaja organizm do większego wysiłku. Jeśli ćwiczenia mają być efektywne, nie powinieneś poprzestawać na jednym typie obciążenia – należy zmieniać jego rodzaj w zależności od treningu, a także stopniowo modyfikować ciężar obciążeń. W sklepie Spokey oprócz znanych wszystkim obciążeń żeliwnych znajdują się także obciążenia bitumiczne do sztangiworki obciążenioweobciążenia na rzepKettleball, a także kamizelki z obciążeniami.

Obciążenia żeliwne, podobnie jak obciążenia bitumiczne mogą być wykorzystywane do uzupełnienia sztang (treningu na gryfie) lub do ćwiczeń aerobowych, dzięki którym możesz trenować mięśnie całego ciała, a przede wszystkim pleców i brzucha. Dla komfortu niektóre obciążenia są pokryte gumą, która nie tylko ułatwia pewny chwyt i absorbuje uderzenia. Obciążenia typu Olimp są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a ich waga i wymiar zostały odpowiednio skalibrowane, by zapewnić stabilność ciężaru.

Worki obciążeniowe do treningu znane również pod nazwą Sandbag pozwala wykonywać ćwiczenia na wzmocnienie mięśni nóg, ramion czy pleców. Worki występują w kilku różnych rozmiarach i posiadają wiele uchwytów, które umożliwiają różnorodny trening z ich wykorzystaniem.

Dla osób, które chcą poprawić efektywność sesji aerobiku lub treningów fitness doskonałym wyborem będą obciążenia na rzep, dostępne w kilku różnych kategoriach wagowych. Te niewielkie obciążniki obszyte są neoprenemdzięki czemu zwiększa się temperatura ciała i poprawia krążenie krwi, dodatkowo podnosząc efektywność treningu. Kolejną zaletą obciążeń na rzep jest ich wypełnienie. Piasek zawarty wewnątrz obciążników sprawia, że są one elastyczne i łatwo dostosowują się do kształtu ciała, nie sprawiając przy tym dyskomfortu w czasie ćwiczeń.

Coraz większą popularnością dla amatorów treningów funkcjonalnych i wytrzymałościowych cieszą się obciążenia Kettleball. Świetnie sprawdzają się w przypadku ćwiczeń dynamicznych, dzięki którym rozwijają się mięśnie całego ciała, a zwłaszcza rąk, nóg, pośladków oraz brzucha. Ćwiczenia z kettlem pozwalają zwiększyć koordynację ruchową, szybkość oraz równowagę.

Specjalnie dla biegaczy chcących zwiększyć dynamikę, wytrzymałość i wydolność oddechową oferujemy również kamizelki z obciążeniem. Są one proste do założenia i doskonale sprawdzają się podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 2

na stronę
  1. 41,24 zł brutto
  2. 87,99 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 2

na stronę