Obciążenia

6 produktów

Trening z obciążeniem pozwala na wypracowanie sylwetki, zwiększa twoje możliwości siłowe i przyzwyczaja organizm do większego wysiłku. Jeśli ćwiczenia mają być efektywne, nie powinieneś poprzestawać na jednym typie obciążenia – należy zmieniać jego rodzaj w zależności od treningu, a także stopniowo modyfikować ciężar obciążeń. W sklepie Spokey oprócz znanych wszystkim obciążeń żeliwnych znajdują się także obciążenia bitumiczne do sztangiworki obciążenioweobciążenia na rzepKettleball, a także kamizelki z obciążeniami.

Obciążenia żeliwne, podobnie jak obciążenia bitumiczne mogą być wykorzystywane do uzupełnienia sztang (treningu na gryfie) lub do ćwiczeń aerobowych, dzięki którym możesz trenować mięśnie całego ciała, a przede wszystkim pleców i brzucha. Dla komfortu niektóre obciążenia są pokryte gumą, która nie tylko ułatwia pewny chwyt i absorbuje uderzenia. Obciążenia typu Olimp są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a ich waga i wymiar zostały odpowiednio skalibrowane, by zapewnić stabilność ciężaru.

Worki obciążeniowe do treningu znane również pod nazwą Sandbag pozwala wykonywać ćwiczenia na wzmocnienie mięśni nóg, ramion czy pleców. Worki występują w kilku różnych rozmiarach i posiadają wiele uchwytów, które umożliwiają różnorodny trening z ich wykorzystaniem.

Dla osób, które chcą poprawić efektywność sesji aerobiku lub treningów fitness doskonałym wyborem będą obciążenia na rzep, dostępne w kilku różnych kategoriach wagowych. Te niewielkie obciążniki obszyte są neoprenemdzięki czemu zwiększa się temperatura ciała i poprawia krążenie krwi, dodatkowo podnosząc efektywność treningu. Kolejną zaletą obciążeń na rzep jest ich wypełnienie. Piasek zawarty wewnątrz obciążników sprawia, że są one elastyczne i łatwo dostosowują się do kształtu ciała, nie sprawiając przy tym dyskomfortu w czasie ćwiczeń.

Coraz większą popularnością dla amatorów treningów funkcjonalnych i wytrzymałościowych cieszą się obciążenia Kettleball. Świetnie sprawdzają się w przypadku ćwiczeń dynamicznych, dzięki którym rozwijają się mięśnie całego ciała, a zwłaszcza rąk, nóg, pośladków oraz brzucha. Ćwiczenia z kettlem pozwalają zwiększyć koordynację ruchową, szybkość oraz równowagę.

Specjalnie dla biegaczy chcących zwiększyć dynamikę, wytrzymałość i wydolność oddechową oferujemy również kamizelki z obciążeniem. Są one proste do założenia i doskonale sprawdzają się podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 6

na stronę
  1. 74,98 zł brutto
  2. 62,48 zł brutto
  3. 112,48 zł brutto
  4. 41,24 zł brutto
  5. 87,99 zł brutto
  6. 143,74 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 6

na stronę