Masażery

4 produktów

Regularne stosowanie masażerów to niezliczone korzyści zdrowotne: wzmacniają i uelastyczniają ciało, poprawiają krążenie krwi, stymulują metabolizm czy też zapewniają utratę zbędnych kilogramów. W zależności od rodzaju masażu możemy osiągnąć różne efekty! Są szczególnie polecane osobom zmagającym się z nadwagą, zaparciami i podobnymi przypadłościami, a także przed i po skończonym treningu - wpływają pozytywnie na nasze mięśnie!

Masażery działające wspomagająco przy treningu

Wałki masujące to niezawodne urządzenia do samodzielnego masażu ręcznego. Specjalnie zaprojektowane rolki z elementami masującymi przyniosą ukojenie w przypadku zmęczonych i napiętych mięśni. Działają wspomagająco przy treningu wzmacniającym nogi, szyję, ramiona, barki lub biodra, a ich struktura sprawia, iż równolegle z masażem użytkownik korzysta z delikatnych lub intensywnych ćwiczeń. Masażery Spokey posiadają różny kształt, dzięki czemu można dobrać ich rodzaj do miejsca, które potrzebuje masażu. Ćwiczenia z masażerem przynoszą ogromne korzyści zdrowotne, m.in. zwiększają przepływ krwi, uśmierzają ból oraz zmniejszają ryzyko obciążeń i kontuzji! Z powodzeniem może być stosowany przy masażach antycellulitowych. 

Masażery wibracyjne

Wielofunkcyjne masażery wibracyjne potrafią czynić cuda, zwłaszcza po intensywnym treningu czy ciężkim dniu w pracy. Ich działanie polega na rozluźnianiu spiętych mięśni i utrzymywaniu ich w idealnej formie. Regulacja intensywności masażu pozwala precyzyjnie dostosować jego pracę do siły bólu, jaki odczuwasz, czy też dyskomfortu, który towarzyszy po spędzeniu całego dnia w pozycji siedzącej w pracy. Masażery Spokey są świetnym wyborem dla sportowców, fizjoterapeutów, trenerów oraz dla osób podczas rehabilitacji i zmagających się z cellulitem. 

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 4

na stronę
  1. 49,99 zł brutto
  2. 318,99 zł brutto
  3. 49,99 zł brutto
  4. 94,99 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 4

na stronę