Masażery

5 produktów

Masażery

Masaż to bez wątpienia ogromna ulga dla ciała, zwłaszcza po ciężkim dniu pracy lub intensywnym treningu. Odpowiednio wykonany zapewnia chwilę relaksu, która pozwala na długotrwałe uczucie odprężenia i lekkości. Dzięki temu możesz pozbyć się nieprzyjemnego napięcia i stresu. W przyniesieniu ulgi dla ciała pomocne są masażery, które pozwalają na samodzielne wykonywanie przyjemnego masażu. 

Jakie parametry będą najważniejsze przy wyborze masażera?

Decyzja dotycząca wyboru masażera jest bardzo indywidualna i zależy od własnych preferencji, co do sposobu użytkowania produktów oraz ich funkcjonalności. Dobry masażer powinien zapewniać chwilę relaksu i wytchnienia oraz pomagać w wymodelowaniu sylwetki lub rehabilitacji określonych partii ciała. 

Warto przed zakupem zastanowić się nad wyborem wariantu. Obecnie w sklepach największą popularnością cieszą się modele elektryczne oraz ręczne. Przy wyborze pierwszego trzeba wziąć pod uwagę, że użytkownik ma ograniczoną kontrolę nad regulacją stopnia intensywności zabiegu. Z drugiej strony niektóre modele elektryczne posiadają możliwość ogrzewania, co pomaga dodatkowo odprężyć masowane obszary ciała. Kolejnym aspektem, którym warto się zainteresować, jest zasilanie. Zazwyczaj urządzenia posiadają zasilanie sieciowe lub na baterie – wybór zależy od osobistych potrzeb użytkownika. 

Masażer do ciała – wybierz idealny model dla siebie

W Spokey przygotowaliśmy szeroką ofertę różnorodnych modeli urządzeń do masażu. Jesteśmy przekonani, że tak ogromny wybór sprawi, że każdy wybierze odpowiedni produkt dla siebie. Stale staramy się rozszerzać nasz asortyment, aby wprowadzać nowości i wychodzić naprzeciw wymaganiom klientów. 

Masażer ręczny

Należy do najpopularniejszej grupy produktów do masażu i jednocześnie do najtańszych. Pozwala na samodzielne wykonanie masażu ręcznego. Został skonstruowany w taki sposób, aby każdy mógł z niego bez żadnych problemów skorzystać. W zależności od wybranego modelu może posiadać rączki ułatwiające trzymanie oraz uchwyty, dzięki którym wymasujesz trudno dostępne partie ciała. Wykonywane z jego wykorzystaniem ćwiczenia w szybki sposób przyniosą korzyści zdrowotne – zwiększą krążenie krwi, zakres ruchów, uśmierzają ból, a także zmniejszają ryzyko obciążeń i kontuzji. 

Wałek do masażu

Kolejnym niezastąpionym przyjacielem wszystkich sportowców jest masażer do ciała pod postacią wałka, który posiada wiele udogodnień. Doskonały wybór stanowi wałek wielofunkcyjny, ponieważ może służyć jako roller, wałek do stóp, piłka masująca lub piłka gładka. Można go stosować codziennie po treningu. Masażer ręczny pozwala na rozluźnienie się mięśni i przyspiesza regenerację ich masy. Natomiast używanie wałka podczas treningu urozmaica ćwiczenia i pozwala na zaangażowanie różnych partii ciała. Ponadto działa wspomagająco wzmacniając plecy, brzuch i nogi, a użytkownik jednocześnie korzysta z delikatnego lub intensywnego masażu. 

Masażer z rolkami

Modele wyposażone w rolki wraz z elementami masującymi przyniosą ukojenie w przypadku zmęczonych i napiętych mięśni. Kształt masażera z rolkami pozwala na dostęp do praktycznie każdego miejsca na ciele. Zabiegi wykonywane wraz z jego użyciem uśmierzają bóle, zmniejszają ryzyko obciążeń i kontuzji oraz mogą być z powodzeniem stosowane w przypadku problemów z cellulitem. Dla uzyskania lepszych efektów warto jednocześnie wykonywać aktywne ćwiczenia fitness lub stepy. Dla wielu osób, które nie mają czasu iść na siłownię, doskonałą alternatywą są ćwiczenia w domu na rowerkach lub orbitreki

Masażery – dlaczego warto je stosować?

Domowe masaże przy użyciu masażerów redukują cellulit i dają ulgę obolałym partią ciała. Warto wiedzieć, że na efekty trzeba będzie poczekać, ale regularne stosowanie sprzyja pojawieniu się ich już po pierwszych użyciach. Wyróżniamy także masażery fitness – są one  najczęściej stosowane w trakcie treningu lub po jego zakończeniu. Wśród nich pojawiają się poduszki i dyski sensoryczne, które przynoszą ulgę mięśniom, a ciało relaksuje się po intensywnym wysiłku.

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 5

na stronę
  1. 37,49 zł brutto
  2. 31,24 zł brutto
  3. 37,49 zł brutto
  4. 31,24 zł brutto
  5. 249,99 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 5

na stronę