Bieżnie

7 produktów

Bieżnie elektryczne i magnetyczne

Bieżnie elektryczne, chociaż są wynalazkiem stosunkowo nowym, odpowiadają naszym naturalnym potrzebom. Bieganie to nie tylko popularny sport. To od zawsze nieodłączny element naszego życia. Od prehistorycznych czasów i polowań, po zupełnie współczesne ściganie odjeżdżającego autobusu. Bieg jest dla nas naturalny niczym oddychanie, nie trzeba się go uczyć, kupować lekcji, chodzić na specjalne treningi, jeśli w planach mamy tylko rekreacyjne bieganie, a nie bicie rekordów świata.

Rodzaje bieżni

Chociaż bieganie jest naturalne i przychodzi nam z łatwością, coraz więcej osób chce biegać, szybciej, dłużej, mocniej. Treningi biegowe mogą być bardzo zróżnicowane: biegi wolne, szybkie, mieszane odcinki, rytmy, podbiegi, interwały. Dlatego bieżnie, które oferujemy, odpowiadają różnym potrzebom. Znajdziesz sprzęty o mocy silnika do 4,5 HP, na których rozwiniesz prędkość do 22 km/h - niezastąpione dla wszystkich, którzy marzą o prestiżowych maratonach, podiach i wynikach. W bardziej podstawowych modelach, o mocy silnika 1,5 HP ta prędkość wynosi 16 km/h - to i tak świetne i wymagające tempo! Domowe bieżnie elektryczne posiadają też klucze bezpieczeństwa, dzięki którym możesz szybko je zatrzymać. Istnieje też możliwość zmiany nachylenia kąta biegu nawet do 20%, dzięki czemu bieżnia lepiej imituje naturalną powierzchnię.

Domowy trening na bieżni

Czy można trenować bez trenera? Oczywiście! Wie o tym każdy amator, który na własną rękę próbuje poprawiać wyniki. Ale przydatna jest możliwość mierzenia postępów i analizowania ich. Dlatego każda nasza bieżnia posiada pomiar czasu, prędkości, dystansu, pulsu - dzięki specjalnym sensorom - i spalonych kalorii, wiele z nich pozwala śledzić aktualne parametry na ekranie dzięki funkcji scan. Sporo jest także modeli z multimedialnymi kolorowymi wyświetlaczami, także z funkcją tableta, które oprócz pomocy w ocenie treningu pozwalają odgonić znużenie. W modelu Arena możesz ustawić na wyświetlaczu realistyczną scenerię albo obejrzeć film.

Zalety bieżni elektrycznych

Zalety korzystania z bieżni elektrycznych jest wiele. To przede wszystkim możliwość aktywności fizycznej w każdym momencie, bez wychodzenie z domu, np. w przypadku opieki nad małymi dziećmi jest to rozwiązanie idealne. To dbałość o zdrowie, sylwetkę i kondycję. Dzięki wbudowanym programom i możliwości ustawień manualnych, każdy może wybrać optymalny dla siebie trening i dopasować go do swoich potrzeb.

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 7

na stronę
  1. 1 650,00 zł brutto
  2. 4 812,99 zł brutto
  3. 4 399,99 zł brutto
  4. 3 444,98 zł brutto
  5. 1 787,99 zł brutto
  6. 2 337,98 zł brutto
  7. 3 712,99 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 7

na stronę