Gumy

21 produktów

Gumy do ćwiczeń

Gumy do ćwiczeń oraz taśmy można wykorzystywać do ćwiczeń, aby wzbogacić swoje treningi, a dodatkowo zaktywizować głębsze partie mięśni. Ciężar własnego ciała przy odpowiedniej technice jest wystarczającym obciążeniem. Gumy oporowe pozwalają na wykonywanie szeregu ćwiczeń w domu lub na siłowni i stanowią idealne uzupełnienie klasycznego treningu fitness

Wyposażenie domowej siłowni nie może wręcz obyć się bez gumy lub taśmy do ćwiczenia. Trening z użyciem gumy do ćwiczeń jest idealny dla osób początkujących lub takich, które chcą zachować wysportowaną sylwetkę, ale nie zależy im na znacznej rozbudowie tkanki mięśniowej. Świetnie sprawdzają się również do ćwiczeń rozciągających.

Skuteczne działanie gum do ćwiczeń

Gumy oporowe do ćwiczeń świetnie spełnią oczekiwania się nie tylko w przypadku ćwiczeń siłowych, ale również podczas jogi, pilatesu, czy treningów fitness. Poza salą można oczywiście wykorzystywać je samodzielnie w domu, aby urozmaicić treningi. Ćwiczenia z gumą wykonamy z pomocą własnego ciała lub elementów wyposażenia mieszkania takich jak krzesło czy drzwi. 

Angażujące ćwiczenia z użyciem gum oporowych w znacznym stopniu wpływają na pogłębienie ruchów i dają szybsze rezultaty. Natomiast skakanka czy hantle do ćwiczeń mogą być idealnym uzupełnieniem takiego treningu. Z pomocą gumy wykonamy trening klatki piersiowej, ud, łydek, bicepsów i tricepsów. Te niepozorne gadżety doskonale ukształtują brzuch czy pośladki, wzmacniając przy tym plecy. Eksperci polecają gumy oporowe ze względu na łatwość ich użytkowania oraz szerokie zastosowanie. 

Jak wybrać idealną gumę lub taśmę do ćwiczeń?

Taśmy do ćwiczeń i gumy treningowe mogą z pozoru niczym się nie różnić. Istotne jest jednak, aby zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego są wykonane. Rozciągliwość gumy do ćwiczeń ma ogromne znaczenie, ponieważ od tego zależy, jak efektywny będzie trening, a także, czy guma pozostanie w swoim stanie przez długi czas. 

Guma Spokey Artio została wykonana ze świetnej jakości tworzywa elastycznego o wysokim stopniu napięcia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie tylko nie pęknie podczas ćwiczeń, ale również wróci do swojego stanu początkowego po ich zakończeniu i długo Ci posłuży. Chcąc oddać się treningowi rozciągającemu typu joga lub pilates, warto wybrać taśmy do ćwiczeń z serii Yoga Tape. Świetnie uzupełniają ćwiczenia i sprawiają, że poszczególne pozycje są jeszcze bardziej skuteczne. 

Idealna domowa strefa ruchu

Coraz więcej osób decyduje się na stworzenie własnej domowej siłowni. Ma to bowiem wiele zalet. Po pierwsze wyposażamy swoją strefę ruchu tylko w to, czego faktycznie potrzebujemy. Ponadto inwestujemy w nią często znacznie mniej pieniędzy niż w przypadku opłacania comiesięcznego karnetu na siłownię, czy zajęcia. W domowej siłowni z pewnością przyda się nam: mata do ćwiczeń, hantle, gumy oporowe do ćwiczeń, ławeczka, gryfy, czy wałki lub piłki do ćwiczeń. Dodatkowo wiele ćwiczeń można znaleźć w internecie i nie trzeba korzystać z pomocy trenera personalnego. 

Gumy i taśmy Spokey – wybór wymagajacych klientów

W Spokey wierzymy, że dobrej jakości sprzęt potrafi zmotywować do aktywności nawet najbardziej opornych. Gumy do ćwiczeń oraz taśmy do ćwiczenia Spokey zostały wykonane z najlepszej jakości gumy. Ponadto są dostępne w różnych rozmiarach i obciążeniach, dzięki czemu możesz dobrać je optymalnie do ćwiczeń, które chcesz wykonywać. Mocny lateks zapewnia bezpieczeństwo, ale także efektywność ćwiczeń. Materiały sprawdzono i przebadano, dzięki czemu nie powinny być szkodliwe dla skóry. 

Prezentowane taśmy do ćwiczeń zostały opracowane przez ekspertów oraz wielokrotnie testowane, co przekłada się na wysoki komfort użytkownika. Stosowanie taśm i gum wzmacnia stawy oraz aktywizuje pracę ścięgien. Dzięki temu jeszcze bardziej angażujemy konkretne partie ciała. Regularne treningi z gumami pomogą skutecznie zwiększyć własny zakres ruchu, wykonać trudniejsze ćwiczenia oraz urozmaicić trening. Taśmy do ćwiczenia są świetnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień nie mają możliwości ruchu z powodu siedzącego trybu życia oraz napiętego harmonogramu dnia. Jesteśmy przekonani, ze każdy znajdzie u nas produkt dla siebie!

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 21

na stronę
 1. 74,98 zł brutto
 2. 27,49 zł brutto
 3. 23,74 zł brutto
 4. 136,26 zł brutto
 5. 24,98 zł brutto
 6. 37,49 zł brutto
 7. 56,25 zł brutto
 8. 29,99 zł brutto
 9. 27,49 zł brutto
 10. 24,98 zł brutto
 11. 77,49 zł brutto
 12. 24,98 zł brutto
 13. 37,49 zł brutto
 14. 49,99 zł brutto
 15. 62,48 zł brutto
 16. 62,48 zł brutto
 17. 18,75 zł brutto
 18. 22,50 zł brutto
 19. 26,25 zł brutto
 20. 43,74 zł brutto
 21. 49,99 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 21

na stronę