Ściskacze

6 produktów

Ściskacze i ściskacze regulowane

Chcesz mieć mocny uścisk, dobrze wytrenowane przedramiona i nadgarstki? Ściskacze będą w takim razie bardzo przydatne. Często podczas ćwiczeń siłowych niektórzy skupiają się na ćwiczeniach dużych partii mięśniowych, nogach, grzbiecie, brzuchu, a pomijają mniejsze. A ściskacze nie tylko pozwalają je wytrenować, ale także robić to niemal wszędzie. Można ćwiczyć i jednocześnie oglądać telewizję, uczyć się, a nawet pracować. Ściskacze to też dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto regularnie ćwiczy - z pewnością się przydadzą i są uniwersalne, trenują z nimi zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Akcesoria do fitnessu i nie tylko

Ćwiczenia na ściskaczach są przydatne nie tylko dla kulturystów. To także praktyczny sprzęt do fitnessu, który pomoże Ci ładnie wymodelować ręce. Można łączyć go z innymi gadżetami, takimi jak: taśmy fitness, piłki, twistery, skakanki, i w ten sposób stworzyć sobie małą domową siłownię, w dodatku możliwą do schowania w szafie albo pudełku. Te gadżety służą jednak nie tylko do ćwiczeń siłowych i fitnessu, ale bywają też przydatne w rehabilitacji, po urazach i operacjach. Lekkie ściskacze mogą też z powodzeniem zastąpić zabawki antystresowe.

Duży wybór

Chociaż ściskacze to bardzo proste urządzenia, do wyboru jest sporo modeli. Szczególnie praktyczne są ściskacze regulowane, z płynną regulacją oporu np. 20-40 kg, dzięki czemu każdy użytkownik może ustawić siłę, z jaką jest w stanie ćwiczyć najbardziej efektywnie. Wygodne są także wersje z rączkami wyłożonymi pianką EVA, miękką i zapobiegającą powstawaniu odcisków. Doskonałą opcją będzie też ściskacz z licznikiem, dzięki któremu nie musisz zapamiętywać liczby powtórzeń, a zwyczajnie ją sprawdzisz.

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 6

na stronę
  1. 62,48 zł brutto
  2. 18,73 zł brutto
  3. 21,23 zł brutto
  4. 24,98 zł brutto
  5. 24,98 zł brutto
  6. 24,98 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 6

na stronę