Ściskacze

1 produktów

Ściskacze i ściskacze regulowane

Chcesz mieć mocny uścisk, dobrze wytrenowane przedramiona i nadgarstki? Ściskacze będą w takim razie bardzo przydatne. Często podczas ćwiczeń siłowych niektórzy skupiają się na ćwiczeniach dużych partii mięśniowych, nogach, grzbiecie, brzuchu, a pomijają mniejsze. A ściskacze nie tylko pozwalają je wytrenować, ale także robić to niemal wszędzie. Można ćwiczyć i jednocześnie oglądać telewizję, uczyć się, a nawet pracować. Ściskacze to też dobry pomysł na prezent dla kogoś, kto regularnie ćwiczy - z pewnością się przydadzą i są uniwersalne, trenują z nimi zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Akcesoria do fitnessu i nie tylko

Ćwiczenia na ściskaczach są przydatne nie tylko dla kulturystów. To także praktyczny sprzęt do fitnessu, który pomoże Ci ładnie wymodelować ręce. Można łączyć go z innymi gadżetami, takimi jak: taśmy fitness, piłki, twistery, skakanki, i w ten sposób stworzyć sobie małą domową siłownię, w dodatku możliwą do schowania w szafie albo pudełku. Te gadżety służą jednak nie tylko do ćwiczeń siłowych i fitnessu, ale bywają też przydatne w rehabilitacji, po urazach i operacjach. Lekkie ściskacze mogą też z powodzeniem zastąpić zabawki antystresowe.

Duży wybór

Chociaż ściskacze to bardzo proste urządzenia, do wyboru jest sporo modeli. Szczególnie praktyczne są ściskacze regulowane, z płynną regulacją oporu np. 20-40 kg, dzięki czemu każdy użytkownik może ustawić siłę, z jaką jest w stanie ćwiczyć najbardziej efektywnie. Wygodne są także wersje z rączkami wyłożonymi pianką EVA, miękką i zapobiegającą powstawaniu odcisków. Doskonałą opcją będzie też ściskacz z licznikiem, dzięki któremu nie musisz zapamiętywać liczby powtórzeń, a zwyczajnie ją sprawdzisz.

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Liczba: 1

na stronę
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Liczba: 1

na stronę