Multitoole i noże

0 produktów

Multitoole – co to?

Podczas długich wypraw, na kempingu czy pod namiotem przydadzą Ci się różne akcesoria. Jednym z nich jest nóż turystyczny, a jeszcze lepiej jeśli będzie to zestaw, czyli tak zwany multitool. Komplety wyróżniają się szerokim zakresem zastosowania. Konstrukcją przypominają scyzoryk, ale są bardziej rozbudowane. Noże turystyczne lub wielofunkcyjne scyzoryki przydadzą Ci się zarówno w domu, jak i poza nim. Narzędzie wielofunkcyjne multitool wykorzystasz również w warsztacie, przyda Ci się też w samochodzie.

Zestaw zastosujesz do naprawy różnych usterek, wykorzystasz go też w trakcie prac ogrodowych. Poręczne narzędzie pomoże Ci podczas górskiej wycieczki, kiedy wzięcie dużej liczby osobnych przedmiotów byłoby po prostu niewygodne.

Multitoole to zróżnicowane zestawy, które są niczym zredukowana do najmniejszych rozmiarów skrzynka z podstawowymi narzędziami. Pozwolą Ci sprawnie otworzyć butelkę i puszkę czy przeciąć kabel. Nie zawsze musisz przecież wyciągać z garażu dużej skrzyni – poluzowaną śrubkę pozwoli Ci dokręcić narzędzie multitool. Gadżet zmieści się w kieszeni, a różnorodność zawartych w nim narzędzi przygotuje Cię na każdą sytuację.

Noże turystyczne i multitool – poznaj bogaty asortyment

W naszym asortymencie znajdziesz multitoole składające się z różnej liczby elementów. Bez trudu dopasujesz więc akcesorium do potrzeb. Możesz wybrać mniej skomplikowany zestaw, który będziesz mieć zawsze w samochodzie, lub coś z większą liczbą elementów na wycieczki górskie.

Jeśli nie potrzebujesz dużego zestawu, sprawdź noże turystyczne. Składane akcesorium jest przydatne w samochodzie. Czy wiesz, że takie narzędzia mogą pełnić ratowniczą funkcję? Nóż wykorzystasz, żeby rozciąć pas samochodowy, a nawet wybić szybę. Może się więc okazać, że kieszonkowe narzędzie posłuży do ratowania komuś zdrowia i życia.

Niezależnie, czy pierwszy raz wybierasz się na kemping, czy regularnie robisz wielodniowe trasy rowerem, zaopatrz się w multitool lub nóż turystyczny. W naszym asortymencie znajdziesz również inne produkty dla fanów długich wycieczek. Oferujemy kubki termiczne, które warto zabrać ze sobą, żeby przez wiele godzin cieszyć się dostępem do rozgrzewającego napoju. Lubisz piesze wycieczki po górach? Na wymagające, górskie szlaki zabierz kije trekkingowe, które staną się wsparciem podczas trasy.

Nóż turystyczny i multitool – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Multitoole mogą być wyposażone w różne akcesoria. Koniecznie sprawdź przed zakupem elementy zestawu i zastanów się, jakie akcesoria chcesz mieć zawsze pod ręką. W naszym asortymencie znajdziesz modele, które zawierają nawet 14 elementów. Jakie elementy może zawierać multitool? Najczęściej są to nóż, otwieracz do butelek i puszek, płaski śrubokręt oraz nożyczki. Oferujemy również modele z korkociągiem, piłą, a nawet przyrządem do usuwania łusek czy nożycami do kabli. W domu może Ci się przydać akcesorium z przyrządem do robienia dziurek w pasku.

Oprócz wielofunkcyjnego akcesorium w zestawie możesz też znaleźć inne elementy. Być może przyda Ci się latarka? Znajdzie zastosowanie na kempingu, ale warto mieć ją też w samochodzie, na przykład na wypadek nagłej usterki. Kiedy wybierasz zestaw z latarką, zwróć uwagę na zastosowany typ oświetlenia. Diody LED są wydajne, zużywają mniej energii, dlatego baterie wystarczają na dłużej. Sprawdź też fakturę obudowy latarki – chropowata sprawi, że akcesorium nie będzie wyślizgiwało się z dłoni. Jeśli jesteś majsterkowiczem, przyda Ci się zestaw z bitami.

Nie potrzebujesz aż tak skomplikowanego akcesorium? Zdecyduj się na nóż turystyczny składany. Kiedy go wybierasz, sprawdź, z czego został wykonany. Stal nierdzewna to solidny materiał, który cechuje się niewrażliwością na rdzewienie. Noże turystyczne składane mogą mieć klips do mocowania. To przydatne rozwiązanie, które pozwoli Ci mieć akcesorium zawsze przy sobie.

Dostępne w naszej ofercie zestawy są świetnym pomysłem na prezent. Wielofunkcyjne narzędzie spodoba się każdemu majsterkowiczowi oraz fanowi wycieczek.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.