Orbitrek

4 produktów

Orbitreki/trenażery eliptyczne

Orbitreki, czyli trenażery eliptyczne, to chyba jedne z najpopularniejszych sprzętów do domowego fitnessu. Cenią go sobie nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, bez względu na wiek. Trenażery są bardzo proste w obsłudze i pozwalają ćwiczyć niemal całe ciało! Podczas treningu pracują bowiem górne i dolne partie mięśni nóg, ręce, mięśnie pleców oraz klatki piersiowej. To prosta droga do wzmocnienia i wyrzeźbienia całego ciała. Nasze orbitreki przystosowane zostały do ćwiczeń domowych - niewielkie ale solidne, z możliwością łatwego przesuwania po skończonym treningu.

Ćwicz tak, jak lubisz!

Lubisz spokojne ćwiczenia cardio, które lekko zwiększają tętno, ale nie powodują zadyszki? Chcesz lepiej wykorzystać swój czas i poćwiczyć podczas oglądania serialu? A może lubisz solidnie się zmęczyć, wycisnąć z siebie siódme poty i mieć poczucie świetnie wykonanej pracy? Orbitreki pozwalają zróżnicować trening tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Podstawowym ustawieniem jest skala oporu od 8 do nawet 16 stopni, regulowana ręcznie albo automatycznie, w zależności od modelu. Wybrać możesz orbitrek z przednim lub tylnym kołem zamachowym.

Monitorowanie treningu

Oprócz regulacji skali oporu, niektóre orbitreki/trenażery eliptyczne posiadają też wbudowane programy treningowe, a także możliwość połączenia się z urządzeniami mobilnymi za pomocą Bluetooth oraz współpracy z aplikacją fitnessową. Na wyświetlaczach umocowanych przy kierownicy można śledzić czas, dystans, spalone kalorie, prędkość, a także puls, dzięki wmontowanym w rączki sensorom dotykowym.

Efektywne cardio

Ćwiczenia cardio dobrze wpływają na pracę serca i układu krążenia oraz pomagają spalać tłuszcz. Orbitreki dobrze sprawdzają się do tego rodzaju aktywności. Możliwość regulacji długości kroku, wygodne pedały i łatwość obsługi sprawiają, że są to sprzęty dla każdego! Dzięki wbudowanym rolkom transportowym pozwalają łatwo posprzątać po skończonych ćwiczeniach. Stwórz domową siłownię razem z nami!

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 4

na stronę
  1. 1 238,00 zł brutto
  2. 1 944,99 zł brutto
  3. 2 199,99 zł brutto
  4. 1 706,99 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Produkty 4

na stronę