FORM Obciąż na rzep 2kg

Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5905339415226
SKU
941522

Obciążenia zapinane na rzep, umożliwiający wygodne i stabilne zamocowanie ich w trakcie ćwiczeń. Dzięki wypełnieniu piaskiem, obciążenia są elastyczne na tyle, by łatwo dostosować się do kształtu wybranej partii ciała (nadgarstek, staw skokowy).

 

74,98 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Obciążenia na rzep na kostki Spokey FORM (2x 2 kg):

  • posiadają zapinanie, które ułatwia wygodne i stabilne zamocowanie ich w trakcie ćwiczeń,
  • to dwa obciążenia o tej samej wadze, dzięki czemu można ćwiczyć zapinając je na obu kostkach,
  • dostępne w różnych wariantach wagowych (0,5 kg; 1 kg; 1,5 kg; 2 kg) - wybierz model do swoich celów treningowych!

Zestaw obciążeń zapinanych na rzep Spokey FORM to sprzęt optymalnie uzupełniający trening. Jeśli szukasz czegoś, co zwiększy intensywność ćwiczeń i tym samym ich efekty - obciążenia są dla Ciebie! Zostały stworzone w celu wzmacniania dolnych partii ciała podczas treningu fitness, aerobiku, joggingu, ćwiczeń ogólnorozwojowych czy rehabilitacji. Z powodzeniem mogą być zapinane także na nadgarstkach.

Dwa obciążenia dla zoptymalizowania treningu

Na zestaw Spokey FORM składają się 2 obciążenia o tej samej wadze. Zapinanie na rzep umożliwia wygodne i stabilne zamocowanie ich w trakcie ćwiczeń. Dzięki wypełnieniu sproszkowanym żelazem obciążenia są na tyle elastyczne, by łatwo dostosować się do kształtu stawu skokowego

Dostępność w różnych wagach sprawia, iż bez problemu dobierzesz obciążenie optymalnie dostosowane do swoich celów treningowych. 

Ćwicz jak profesjonalista

Wykorzystanie obciążeń Spokey FORM intensyfikuje trening, pobudza pracę mięśni, pomaga w lepszy sposób aktywować różne obszary ciała. Ćwiczenia warto rozpoczynać z niższym obciążeniem, przechodząc do wyższych wartości wraz z poprawą kondycji. Obciążenia FORM zostały zaprojektowane tak, by doskonale prezentować się w domowej siłowni

Przemyślana kostrukcja

Warstwę wierzchnią stanowi neopren, którego właściwości dodatkowo wpływają na aktywność organizmu – dzięki podniesieniu temperatury ciała, poprawiają krążenie krwi. Zapinanie na rzep jest jednym z najbardziej trwałych mocowań. Poprawnie zapięty charakteryzuje się bardzo dużą niezawodnością.

Parametry:

  • materiał: neopren
  • możliwość wzmacniania przedramion i nóg
  • zapięcie regulowane na rzep
  • wypełnienie: sproszkowane żelazo
Więcej informacji
Liczba sztuk w zestawie2 szt.
Liczba sztuk x waga2x 2 kg
Materiałneopren
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FORM Obciąż na rzep 2kg