Wałek fitness roller 2w1 MIXROLL 33 cm

Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5905339432575
SKU
943257

Najważniejsze zalety:

  • 2 rollery o różnej twardości
  • znakomicie rozluźnia mięśnie
  • wałek o długości 33 cm
84,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Zestaw wałków fitness roller Spokey MIXROLL 2in1:

  • to 2 rollery o różnej twardości i średnicy, które mogą być wykorzystywane zamiennie w celu urozmaicenia treningu,
  • świetnie sprawdzi się przed i po treningu - znakomicie rozluźnia mięśnie, działa wspomagająco i wzmacniająco na wszystkie partie ciała,
  • został wykonany z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest nie tylko przyjemny i komfortowy podczas masażu, ale także odporny na wysokie obciążenia, odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne, a przy tym nie absorbuje wilgoci.

Korzystanie z wałków fitness Spokey MIXROLL 2in1 przed, w trakcie i po treningu sprawia, że mięśnie działają płynniej, co przynosi niezliczone korzyści zdrowotne - zwiększa się przepływ krwi, zakres ruchów oraz zmniejsza ryzyko obciążeń i kontuzji. Rollery są prostymi przyrządami, które potrafią odmienić oblicze treningu. Są doskonałe do urozmaicenia ćwiczeń i zaangażowania tych partii mięśni, na których nam zależy. Można je wykorzystywać w celu przyspieszenia regeneracji i rozluźnienia masowanych mięśni. Struktura większego wałka do ćwiczeń pozwala również korzystać z delikatnego lub intensywnego masażu.

Zadbaj o mięśnie przed, w trakcie i po treningu

Wałki rehabilitacyjne Spokey MIXROLL 2in1 zostały wykonane z materiałów, które nie absorbują wilgoci co sprawia, że rollery są łatwe do utrzymania w czystości. Dwa wałki z zestawu różnią się od siebie średnicą oraz twardością, dlatego mogą być wykorzystywane zamiennie w zależności od przeprowadzanych ćwiczeń. Większy dodatkowo posiada specjalne wypustki zapewniające efekt masażu. Jest polecany dla osób rozciągniętych, o atletycznej sylwetce lub dużej masie mięśniowej. Należy go używać wyłącznie z włożonym mniejszym wałkiem. Roller mniejszy jest bardziej miękki i doskonale nadaje się do masażu każdej partii mięśni, np. nóg, ramion, pleców. Średnia twardość sprawia, że powierzchnia wałka nie odciska się pod wpływem ciała. Jest dedykowany osobom, które rozpoczynają przygodę z rolowaniem.

Efekty ćwiczeń z wałkami fitness

Rolowanie wałkiem to automasaż mięśniowo-powięziowy, dzięki któremu rozluźniamy punkty spustowe, powięź oraz mięśnie. Odbudowujemy tkankę mięśniową, przygotowujemy ciało na kolejny trening, a co najważniejsze, zmniejszamy ryzyko powstania kontuzji! Spokey MIXROLL 2in1 to unikatowy zestaw dwóch wałków umożliwiających wykonywanie ćwiczeń wzmacniających różne partie ciała. Niewielkie wymiary oraz możliwość łączenia ich razem pozwalają na łatwe przechowywanie i transportowanie. 

Dane techniczne:

  • materiał: PVC, EVA
  • rozmiar: 33 x 14,5cm
  • przeznaczenie: ćwiczenia ogólnorozwojowe 
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wałek fitness roller 2w1 MIXROLL 33 cm