Maska pełnotwarzowa do snorkelingu Spokey HAMPI

W magazynie Wysyłamy w 24h
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_928383
Jeszcze lepsza pływalność i mniejsze opory pod wodą z zaokrągloną szybą
Już od 119,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Snorkeling to sport, który pozwoli Ci obserwować życie podwodne. Polega na unoszeniu się przy powierzchni wody z zanurzoną twarzą.

Nurkowanie z prawdziwą pasją

Maska pełnotwarzowa do snorkelingu Spokey HAMPI została stworzona dla wszystkich, którzy kochają podwodny świat oraz jego magiczną faunę i florę. Dzięki niej można komfortowo podziwiać piękno wód z bliska. Fullmask do nurkowania HAMPI została stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i pasjonatach podwodnych przygód.

 

Jeszcze lepsza pływalność i mniejsze opory pod wodą z zaokrągloną szybą

Najwyższej jakości materiały gwarantują bezpieczeństwo pod wodą, zapewniają długie i satysfakcjonujące użytkowanie. Jej kształt oraz kołnierz z silikonu, który bardzo łatwo się zasysa, doskonale dopasowuje się do twarzy, a dzięki dużej, zaokrąglonej szybie zwiększa się szerokość perspektywy oraz widoczność pod wodą.

Uzupełnienie maski stanowi wykonana z najlepszej jakości, w pełni szczelna fajka prosta składana, która posiada jeden zawór blokujący oraz 3 kanały (jeden do wdechu, dwa do wydechu). Takie rozwiązanie sprawia, że woda nie dostanie się do maski podczas nurkowania. Zawór samoczynnie unosi się w przypadku zanurzenia całej maski pod powierzchnię wody, blokując dostęp do środka fullmask. Co ważne, ciepłe powietrze, którym oddychamy podczas pływania, wydostaje się na zewnątrz, dzięki czemu szyby w masce pełnotwarzowej nie parują.

Maski pełnotwarzowe Spokey zostały wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Są znakomicie uszczelnione, co właściwie całkowicie wyklucza wciekanie wody do wnętrza. Chcąc zachować pełnię bezpieczeństwa, w przodzie maski znajduje się zawór umożliwiający wydmuchanie niechcianego płynu na zewnątrz. To sprawia, że użytkowanie masek Spokey jest zawsze bezpieczne!

 

Zapamiętaj magiczne chwile z uchwytem na kamerkę

Pamiątka z wakacji? Nagraj video! Maska Spokey HAMPI posiada uchwyt na kamerkę, który w każdej chwili możesz założyć, aby sfilmować swoje podwodne przygody.

W komplecie pokrowiec z siatki oraz worek wielorazowego użytku chroniący maskę przed piaskiem oraz solą.

 

 

Porada

Aby zadbać o maskę, po wyjściu ze słonej lub chlorowanej wody, wypłucz ją pod bieżącą wodą.

Maska

Wysokiej jakości materiały, z których wykonana jest maska gwarantują jej długą żywotność. Kształt maski zapewnia idealne dopasowanie do twarzy, a duże zaokrąglone szyby zwiększają widoczność, pole widzenia oraz wpływają na lepszą pływalność i mniejsze opory pod wodą.

Fajka

Z dwoma zaworami, wykonana z materiałów najwyższej jakości.

 

Jak wybrać rozmiar maski?

Więcej informacji
Kolorniebieski
Regulacja paskatak, elastyczny
Materiał kołnierza i paskasilikon
Cechy dodatkowefajka z zaworem dolnym, fajka sucha z blokadą górną, maska pełnotwarzowa, maska z elastycznym paskiem, maska z uchwytem na kamerę
Rodzajdla dorosłych
Materiał szybkiPC
Materiał ramyPC
Kształt rurkiprosta
Kąt widzeniapełny 180 stopni
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maska pełnotwarzowa do snorkelingu Spokey HAMPI