Obciążenia na kostki i nadgarstki Spokey HOME JUNGLE 2x 1,5 kg

Dostępny! Wysyłamy w 24h
Tylko 2 pozostał
EAN
5905339415257
SKU
941525

Najważniejsze zalety:

  • wykonane z neoprenu
  • na nadgarstki lub kostki
  • w zestawie 2x 1,5 kg
74,98 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Ostatnie sztuki

Obciążenia na kostki i nadgarstki Spokey HOME JUNGLE 2x 1,5 kg:

  • posiadają zapinanie na rzep, które ułatwia wygodne i stabilne zamocowanie ich w trakcie ćwiczeń,
  • mogą być stosowane zarówno na nadgarstki, jak i kostki,
  • zostały wykonane z neoprenu, który podnosząc temperaturę ciała i poprawiając krążenie krwi, wpływa na aktywność organizmu.

Zestaw obciążeń zapinanych na rzep Spokey HOME JUNGLE to sprzęt optymalnie uzupełniający trening. Jeśli szukasz czegoś, co zwiększy intensywność ćwiczeń i tym samym ich efekty - obciążenia są dla Ciebie! Zostały stworzone w celu wzmacniania górnych lub dolnych partii ciała podczas treningu fitness, aerobiku, joggingu, ćwiczeń ogólnorozwojowych czy rehabilitacji.

Dwa obciążenia dla zoptymalizowania treningu

Na zestaw Spokey HOME JUNGLE składają się 2 obciążenia o tej samej wadze. Dzięki temu można ćwiczyć zapinając je na dwóch kostkach czy nadgarstkach lub zwiększyć intensywność poprzez przełożenie obu na jedną. Zapinanie na rzep umożliwia wygodne i stabilne zamocowanie ich w trakcie ćwiczeń. Obciążenia są elastyczne na tyle, by łatwo dostosować się do kształtu stawu skokowego

Przemyślana konstrukcja neoprenowa

Warstwę wierzchnią obciążeń HOME JUNGLE stanowi neopren, którego właściwości dodatkowo wpływają na aktywność organizmu – dzięki podniesieniu temperatury ciała, poprawiają krążenie krwi. Zapinanie na rzep jest jednym z najbardziej trwałych mocowań. Poprawnie zapięty charakteryzuje się bardzo dużą niezawodnością. 

Wzmocnij przedramiona lub nogi

Wykorzystanie obciążeń Spokey HOME JUNGLE intensyfikuje trening, pobudza pracę mięśni, pomaga aktywować różne obszary ciała. Ćwiczenia warto rozpoczynać z niższym obciążeniem, przechodząc do wyższych wartości wraz z poprawą kondycji. Obciążenia HOME JUNGLE zostały zaprojektowane tak, by doskonale prezentować się w domowej siłowni. Dostępność w 3 różnych wagach (od 0,5 do 1,5 kg) sprawia, iż bez problemu dobierzesz obciążenie optymalnie dostosowane do swoich celów treningowych. 

HOME JUNGLE - kolekcja do Twojej domowej siłowni

Maty do ćwiczeń, sprzęt fitness i akcesoria do jogi dostosowane do najnowszych trendów zarówno w świecie sportu, jak i designu. Najnowsza kolekcja HOME JUNGLE to połączenie jakości i funkcjonalności oraz tajemniczych, roślinnych motywów, które stanowi najlepsze wyposażenie każdej domowej siłowni.

Dane techniczne:

  • materiał: neopren
  • wypełnienie: metalowy śrut
  • możliwość wzmacniania przedramion i nóg
  • w zestawie: 2x 1,5 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Obciążenia na kostki i nadgarstki Spokey HOME JUNGLE 2x 1,5 kg