EGIR Zestaw 1 hantla 10kg

Brak w magazynie
EAN
5907640842333
SKU
84233

Hantla składa się z: 1 gryf, 2 zaciski śrubowe oraz obciążenia: 2 obciążenia 1,25 kg , 2 obciążenia 2,5 kg.

162,48 zł brutto
rabat

Hantla Spokey EGIR 9,5 kg:

  • składa się z obciążeń: 2x 1,25 kg, 2x 2,5 kg, gryfu i dwóch zacisków śrubowych: ok. 2 kg,
  • została wykonana z wysokiej jakości materiałów,
  • posiada antypoślizgowy gryf wykonany z chromowanej stali,
  • jest doskonała przy rzeźbieniu mięśni, formowaniu i wysmukleniu sylwetki,
  • to bezpieczny trening w domowym zaciszu.

Hantle to uniwersalny pomocnik codziennego treningu - są niezbędne do wykonywania domowych ćwiczeń siłowych. Spokey EGIR to jedna hantla ważąca 9,5 kg składająca się z:

- gryfu i dwóch zacisków (ok 2 kg),

- 2 obciążeń 1,25 kg,

- 2 obciążeń 2,5 kg.

Taki zestaw pozwala na wygodne dostosowanie ćwiczeń do własnych potrzeb i aktualnej formy użytkownika. 

Trening z prawdziwymi efektami

Hantle mogą stanowić podstawę naszego treningu lub być dodatkiem do codziennych ćwiczeń z najróżniejszych dyscyplin. Dają nam niezliczone możliwości, gdyż pozwalają dostosować rodzaj oraz jakość treningu do naszych oczekiwań, predyspozycji i możliwości! To właśnie dlatego spiszą się doskonale zarówno u osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, jak i wprawionych profesjonalistów. Hantla Spokey EGIR pomoże Ci przy rzeźbieniu mięśni, wzmacnianiu ich, formowaniu i wysmukleniu sylwetki.

Praktycznie i z jakością

Hantla Spokey EGIR została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Gryf z chromowanej stali posiada antypoślizgową strukturę, która zapewnia pewny uchwyt oraz zapobiega ślizganiu. Jego końcówki zostały specjalnie nagwintowane, dzięki czemu do mocowania obciążeń stosować można zaciski śrubowe, które zostały wykonane ze starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki temu obciążenia będą skutecznie osadzone, a Twój trening w 100% bezpieczny.

Idealny trening siłowy

Spokey EGIR to jedna hantla, która składa się z 1 gryfu, 2 zacisków śrubowych oraz obciążeń: 2x 1,25 kg oraz 2x 2,5 kg. Możliwość dodawania i ściągania obciążeń pozwala na dostosowanie wagi hantli odpowiednio do założonych celów treningowych. Obciążenia żeliwne zostały wykonane z najwyższą dbałością. Posiadają klasyczny wygląd, dzięki czemu wpasują się w każde wnętrze i najrozmaitsze domowe siłownie. 

Więcej informacji
Kolorczarny
Materiałstal, żeliwo
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EGIR Zestaw 1 hantla 10kg