Torba termiczna ekologiczna Spokey ECO VANILA

Brak w magazynie
EAN
5902693295112
SKU
929511

Torba termiczna eko Spokey ECO VANILA jest najlepszym zastępstwem dla jednorazowych plastikowych pojemników czy foliowych reklamówek, których używa się do pakowania jedzenia do szkoły lub pracy. Została wykonana z lekkiego, wodoodpornego i wytrzymałego materiału, jakim jest tyvek, który w 100% nadaje się do recyklingu.

Dowiedz się więcej o filozofii ECO w Spokey

23,99 zł brutto
rabat

Torba termiczna ekologiczna Spokey ECO VANILA:

  • jest częścią linii ECO - została wykonana z wodoodpornego i wytrzymałego materiału, jakim jest Tyvek, który w 100% nadaje się do recyklingu
  • posiada izolację termiczną, która zapobiega nagrzewaniu się zawartości, dzięki czemu będzie idealna do spakowania lunchu, śniadania do szkoły lub pracy oraz do przechowywania kosmetyków, które należy trzymać w niskich temperaturach.

Dowiedz się więcej o filozofii ECO w Spokey

Torba termiczna Spokey ECO VANILA jest najlepszym zastępstwem dla jednorazowych plastikowych pojemników czy foliowych reklamówek, których używa się do pakowania jedzenia do szkoły lub pracy. Korzystanie z wielorazowych rozwiązań jest pierwszym krokiem do ograniczenia zanieczyszczania środowiska! Torba ECO VANILA została wykonana z lekkiego, wodoodpornego i wytrzymałego materiału, jakim jest tyvek, który w 100% nadaje się do recyklingu.

Poręczna torba śniadaniowa

ECO VANILA jest niesamowicie lekka!  Została wykonana z tyveku oraz wzmocniona pianką PE, co zapewnia doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Warstwę wewnętrzną stanowi aluminium, które zapewnia doskonałą izolację termiczną, co zapobiega nagrzewaniu się zawartości torby. Dzięki niej zachowasz świeżość oraz chłód przenoszonych przekąsek i owoców. Została zaprojektowana tak, aby pomieścić dużą ilość przedmiotów, a jednocześnie stanowić poręczną torbę, którą można zabrać ze sobą wszędzie! Co więcej, jest wodoodporna. ECO VANILA może być wykorzystywana także do przechowywania kosmetyków, które należy trzymać w niskich temperaturach. 

Torba Spokey ECO VANILA jest niesamowicie praktyczna dzięki swoim rozmiarom (20 x 12 x 30 cm) oraz możliwości zapinania na rzep. 

Wyprodukowana z ekologicznych materiałów!

Na całym świecie produkowane są ogromne ilości plastiku, które zanieczyszczają nasze środowisko. Szacuje się, że do 2050 roku w przeliczeniu na masę, we wszystkich oceanach plastiku będzie więcej niż ryb. A to materiał, który w środowisku naturalnym rozkłada się przez ponad 500 lat. To globalny problem, jednak działając razem, możemy zatrzymać ten proces. Pierwszym krokiem do ratunku naszej planety musi być zmiana naszego podejścia, nawyków i… recykling! Spokey dołącza do misji ochrony środowiska, dlatego wykorzystujemy plastik oraz materiały, które nadają się do recyklingu do produkcji naszej kolekcji. Torba Spokey EKO VANILA została wykonana z lekkiego, wodoodpornego i wytrzymałego materiału, jakim jest Tyvek, który słynie ze 100% możliwości ponownego wykorzystania! 

Więcej informacji
Kolorbrązowy
Wymiar 20 x 12 x 30 cm
Materiał zewnętrznytyvek
Wypełnieniepianka PE
Materiał wewnętrznyaluminium
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Torba termiczna ekologiczna Spokey ECO VANILA