Platforma balansowa Spokey STANDI

Brak w magazynie
EAN
5902693298779
SKU
929877

Najważniejsze zalety:

  • trening mięśni i koordynacji ruchowej jednocześnie
  • większe zaangażowanie mięśni
  • wytrzymałość - nie odkształca się pod ciężarem
  • ekspandery
374,99 zł brutto
rabat

Platforma do ćwiczeń Spokey STANDI:

  • to uniwersalny przyrząd, z którym urozmaicisz codzienny trening, angażując mięśnie w znacznie większym stopniu, niż wykonując standardowe ćwiczenia,
  • jest znakomita do trenowania równowagi, koordynacji ruchowej i stabilizacji,
  • można z nią wykonywać brzuszki, przysiady, deskę, balansowanie, wykroki, pompki i wiele innych ćwiczeń!

Piłka trener równowagi to sprzęt, który potrafi odmienić oblicze każdego treningu w domu i na siłowni. Wykonywanie tych samych ćwiczeń, lecz z wykorzystaniem platformy balansowej, angażuje więcej partii mięśni, co przynosi bardzo szybkie efekty i zwiększone rezultaty. Jak to działa? Spokey STANDI kształtem przypomina połowę kuli z szeroką powierzchnią do ćwiczeń. Taka konstrukcja wymaga od użytkownika odpowiedniego balansowania ciałem, co przyczynia się do większego zaangażowania mięśni odpowiedzialnych za stabilizację sylwetki. W trakcie treningu podest przechyla się na boki, co wzmacnia nie tylko konkretne partie ciała, ale także zwinność i koordynację. 

Najlepszy trener równowagi

Piłka balansowa Spokey STANDI doskonale spisze się jako urozmaicenie codziennych treningów. W końcu równowaga i zwinność są bardzo ważne podczas każdej aktywności fizycznej. Właściwie rozwinięte zmysły wpływają na lepszą umiejętność jazdy na nartach, deskorolce czy snowboardzie. Utrzymywanie autokontroli i stabilizacji chroni również przed upadkami oraz potencjalnymi kontuzjami. Platforma balansowa Spokey STANDI sprawdzi się więc idealnie w każdym rodzaju ćwiczeń: podczas rozgrzewki, w treningu sensorycznym, motorycznym, medycznym czy funkcjonalnym.

STANDI? Trenuj mięśnie i koordynację ruchową jednocześnie

Półpiłka gimnastyczna STANDI została stworzona z myślą o bezpieczeństwie i jakości domowych treningów. Jest wykonana z wytrzymałych i jednocześnie elastycznych materiałów. Dzięki temu nie odkształca się pod ciężarem w trakcie wchodzenia, wskakiwania i innych ćwiczeń. Bez problemu wykonasz z nią efektywny trening mięśni pośladków, brzucha, pleców i nóg. 

 

Dane techniczne:

  • materiał: PVC 
  • rozmiar: 59 cm 
Więcej informacji
Kolorniebieski
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Platforma balansowa Spokey STANDI