Półkule sensoryczne Spokey SPIKE

Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5905339440372
SKU
944037

Najważniejsze zalety:

  • pobudzają receptory czuciowe, stymulując do rozluźnienia i odprężają mięśnie
  • do ćwiczeń równowagi, stabilizacji oraz koordynacji ruchowej, jak i do masażu
  • w zestawie 2 sztuki
49,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Półkule sensoryczne Spokey SPIKE:

  • posiadają stożkowe wypustki, które pobudzają receptory czuciowe, stymulując do rozluźnienia i odprężają mięśnie
  • są idealne zarówno do ćwiczeń równowagi, stabilizacji oraz koordynacji ruchowej, jak i do masażu – przynosi natychmiastową ulgę dla napiętych, obolałych stóp,
  • w zestawie 2 sztuki.

Półkule sensoryczne z wypustkami Spokey SPIKE to przyrządy o niezwykle szerokim zastosowaniu. Mogą być stosowane do masażu, który eliminuje napięcie, łagodzi dolegliwości i bóle stóp, a także jako trener równowagi. Sprawdzą się doskonale w trakcie rozgrzewki, w treningu sensorycznym, motorycznym czy funkcjonalnym.

2w1: masażer i trener równowagi

Piłki sensoryczne Spokey SPIKE są stworzone do treningu równowagi, koordynacji, stabilizacji oraz ćwiczeń korekcyjnych. W tym celu można ustawić je na parkiecie i balansować na jednej nodze lub przenosić ciężar z jednej na drugą. Ich konstrukcja oraz stymulujące kolce sensoryczne wymuszają zaangażowanie mięśni odpowiedzialnych za stabilizację sylwetki. Utrzymanie właściwej pozycji wzmacnia nie tylko konkretne partie ciała (szczególnie uwzględniając stopy), ale także zwinność, poczucie stabilności i koordynację. To dlatego półpiłki Spokey SPIKE są bardzo często stosowane jako wsparcie rozwoju zdolności motorycznych. Stosowanie półkuli podczas treningu stóp pozwala nie tylko wzmocnić mięśnie, ale także zapobiega i koryguje płaskostopie. 

Sprawdzony sposób na masaż

Poduszka sensoryczna znakomicie sprawdzi się do masażu stóp, dłoni i poprawy krążenia. Nieregularna powierzchnia z wypustkami wymusza aktywność mięśni (stymuluje je do rozluźnienia i odprężenia), angażując całe ciało do właściwej koordynacji. Półkula masażer z wypustkami Spokey SPIKE może być więc stosowana zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. Aby zmaksymalizować efekty ćwiczeń, warto wykonywać je boso. Działanie półpiłki do masażu polega na na punktowym uciskaniu oraz rozmasowywaniu miejsca sprawiającego ból. Taki masaż natychmiastowo eliminuje napięcie, łagodzi ból i przeciążone partie ciała. Wspomaga również regenerację skóry. 

 

Dane techniczne:

  • materiał: PVC 
  • rozmiar: 16 x 8,5 cm
  • w zestawie 2 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Półkule sensoryczne Spokey SPIKE