Atlasy i ławki

1 produktów

Ławki treningowe

Ławki treningowe - kto uprawia sporty siłowe i nigdy z nich nie korzystał? Jeśli ktoś taki się znajdzie, to znaczy, że powinien spróbować! To szeroka kategoria produktów, do których zalicza się m. in. ławeczki do podnoszenia sztangi czy ławki do brzuszków. My skupiliśmy się na urządzeniach, które pomogą w urozmaiceniu wszystkich domowych treningów, pomogą wzmocnić ciało oraz wyrzeźbić sylwetkę. Proponujemy np. nowoczesną ławeczkę do ćwiczeń ogólnorozwojowych total crunch z licznikiem liczby powtórzeń, liczby powtórzeń na minutę oraz spalanych kalorii i czasu trwania treningu. Znajdziesz tu również klasyczną ławeczkę do brzuszków z regulacją wysokości i kąta nachylenia.

Jak ćwiczyć?

Zarówno ławki treningowe i total crunche to urządzenia łatwe w obsłudze. Ich dodatkową zaletą jest niewielki rozmiar (w porównaniu do innych sprzętów fitness), bardzo dobrze nadają się więc do wyposażenia domowej siłowni. Nie potrzebujesz też profesjonalnego trenera, ponieważ ich wykorzystanie jest proste. Total crunch pozwala ćwiczyć wszystkie mięśnie: brzucha, nóg, ramion, pleców. Wykorzystujesz do nich ciężar własnego ciała, nie potrzebujesz więc już gryfów, ciężarów i hantli.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję - bez względu na wiek i płeć. Mocne nogi, silne ręce, płaski brzuch, prosty grzbiet - nie ma sprawy! Urządzenia tego typu posiadają regulację wysokości siedziska i pedałów, dzięki czemu dopasujesz je do swojej indywidualnej budowy ciała. Przed zakupem warto sprawdzić maksymalne obciążenie urządzeń - te w naszym sklepie wytrzymuję od 105 do 120 kg. Jeśli więc chcesz spalić nadmiar kalorii, mieć dobrą kondycję i dobrze się czuć w swoim ciele, ławeczki treningowe i crunche są dla Ciebie.

Wysoka jakość

Oferowane przez nas urządzenia do domowych ćwiczeń wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wygodą. Ławeczka do brzuszków pokryta jest miękką syntetyczną skórą, zaś na crunche dajemy 5 lat gwarancji na ramę i 2 na części mechaniczne.

Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Liczba: 1

na stronę
 1. Ławka skośna Spokey SPARTAN + hantle 2x1,5 kg
  Niedostępny!
  EAN: 5907640846232
  SKU: 84623
  304,99 zł brutto
  304,99 zł brutto
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

Liczba: 1

na stronę
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.