LYKOS Gryf mocn łamany 120

Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693281696
SKU
84392

LYKOS posiada specjalnie nagwintowane końcówki, z którymi jeszcze szybciej i wygodniej zamontujesz obciążenia. Jedyne co musisz zrobić to osadzić je na gryfie a następnie zakręcić szybkim ruchem z pomocą dołączonych w zestawie zacisków śrubowych. Tak skonstruowana sztanga jest doskonale zabezpieczona przed zsuwaniem się obciążeń - pozostają zawsze stabilne! 

137,49 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Gryf mocno łamany Spokey LYKOS 120 cm:

 • jest dedykowany do ćwiczeń górnych partii mięśni (najczęściej bicepsów), gdyż jego budowa pozwala na znacznie wygodniejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze uginanie przedramion oraz jednocześnie odciąża nadgarstki i łokcie,
 • umożliwia swobodną i szybką wymianę wagi oraz liczby obciążeń dzięki zastosowaniu specjalnie nagwintowanych końcówek - wystarczy osadzić ciężary na gryf, a następnie zakręcić je szybkim ruchem z pomocą dołączonych w zestawie zacisków śrubowych,
 • posiada antypoślizgową strukturę, która umożliwia pewny uchwyt oraz zapobiega ślizganiu, co podwyższa stopień bezpieczeństwa i komfort ćwiczeń.

W trakcie treningu z gryfem (z obciążeniami lub bez) pracują mięśnie całego ciała. W zależności od wykonywanych ćwiczeń mocniej aktywowane mogą być mięśnie górnej lub dolnej części ciała, pleców czy brzucha, dzięki czemu następować może redukcja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie masy mięśniowej i poprawa kondycji. Gryf mocno łamany Spokey LYKOS doskonale sprawdzi się podczas tzw. wyciskania francuskiego. Można stosować go również podczas wielu ćwiczeń wykonywanych z gryfem prostym, przy równoczesnym odciążeniu nadgarstków i łokci.

Efekty ćwiczeń ze sztangą

Sztanga (gryf) jest nieodłącznym elementem treningu siłowego. Wbrew pozorom, może być niezależnym akcesorium do ćwiczeń, gdyż jej waga jest wystarczająca zarówno do tego, by dodatkowo zaktywizować mięśnie podczas treningu fitnessowego, jak i jako forma wprawienia się do podnoszenia ciężarów. Trening ze sztangą pomaga wypracować odpowiednie pozycje i prawidłowe nawyki. Gryf mocno łamany Spokey LYKOS jest dedykowany do ćwiczeń górnych partii mięśni (najczęściej bicepsów), gdyż jego budowa pozwala na znacznie wygodniejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze uginanie przedramion oraz jednocześnie odciąża nadgarstki i łokcie. Używanie go minimalizuje więc ryzyko kontuzji. Antypoślizgowa struktura uchwytu podwyższa stopień bezpieczeństwa i komfort użytkowania gryfu.

Gryf lekko łamany do ćwiczeń górnych partii mięśni

Czym różni się gryf łamany od prostego? Przede wszystkim sposobem trzymania, co wpływa na angażowanie innych partii mięśni - specjalnie wyprofilowany LYKOS jest bezpieczniejszy i wygodniejszy podczas ćwiczeń angażujących górne części ciała. Daje nam niezliczone możliwości, gdyż pozwala dostosować rodzaj oraz jakość treningu do naszych oczekiwań czy aktualnej kondycji - wystarczy zamontować na gryfie obciążenia o odpowiedniej wadze. LYKOS posiada specjalnie nagwintowane końcówki, z którymi jeszcze szybciej i wygodniej zamontujesz obciążenia. Jedyne co musisz zrobić to osadzić je na gryfie a następnie zakręcić szybkim ruchem z pomocą dołączonych w zestawie zacisków śrubowych. Tak skonstruowana sztanga jest doskonale zabezpieczona przed zsuwaniem się obciążeń - pozostają zawsze stabilne!

Dane techniczne:

 • materiał: stal
 • średnica: 28 mm
 • długość: 120 cm
 • długość gwintów: 2x 20 cm
 • długość uchwytu: 80 cm
 • waga: ~6,2 kg
 • maksymalne obciążenie gryfu: 150 kg
 • w zestawie: 2 szt. zacisków śrubowych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LYKOS Gryf mocn łamany 120