Karimata turystyczna Spokey LUCKY 180x50x1 cm

Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693222408
SKU
922240

Karimata turystyczna Spokey LUCKY jest duża (180 x 50 cm), gruba (1 cm) i ultralekka (220 g). Mimo sporych rozmiarów nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu. Można ją łatwo i szybko zwinąć, i mieć zawsze przy sobie.

49,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Karimata 180x50x1 cm Spokey LUCKY:

  • posiada tłoczony wzór, który poprawia właściwości antypoślizgowe maty i zapobiega zsuwaniu się śpiwora,
  • jest nieprawdopodobnie lekka (waży zaledwie 220 g), dzięki czemu nie stanowi zbędnego obciążenia,
  • została wykonana z pianki EVA, co sprawia, że jest bardzo komfortowa i zapewnia znakomitą izolację od podłoża.

Jeśli uwielbiasz trekking, karimata turystyczna Spokey LUCKY jest jego prawdziwym niezbędnikiem. Zapewnia doskonałą izolację od podłoża w trakcie odpoczynku oraz jest niezwykle użyteczna - waży zaledwie 220 g, a po zrolowaniu swobodnie przytroczysz ją do plecaka. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów (pianka EVA) ze specjalnie tłoczonym wzorem, co poprawia jej właściwości antypoślizgowe oraz sprawia, że sen jest maksymalnie komfortowy.

Ograniczone ślizganie się maty na podłodze namiotu

Karimata piankowa Spokey LUCKY to sprzęt, który warto mieć zawsze pod ręką. Zapewnia znakomitą izolację od podłoża oraz sprawia, że nierówności terenu przestają być odczuwalne. Została wykonana z pianki EVA ze specjalnie tłoczonym wzorem, który zwiększa jej antypoślizgowość. Takie rozwiązanie sprawia, że nie zsuwają się z niej koce, śpiwór czy ręczniki, a sama nie ślizga się po podłodze namiotu.

Niezwykle lekka i poręczna karimata

Karimata turystyczna Spokey LUCKY jest duża (180 x 50 cm), gruba (1 cm) i ultralekka (220 g). Mimo sporych rozmiarów nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu. Można ją łatwo i szybko zwinąć, i mieć zawsze przy sobie. Po zrolowaniu wymiary maty pozwalają na wygodne przytroczenie jej do plecaka. Z nią w błyskawiczny i wygodny sposób przygotujesz miejsce do odpoczynku. To opcja, która pozwala poczuć się jak w domu w każdym miejscu - podczas górskich wycieczek, wyjazdu na weekend, w trakcie campingu czy pod namiotami!

Dane techniczne:

  • materiał: pianka EVA 
  • wymiary: 180 x 50 x 1 cm 
  • waga: 220 g
  • lekka mata turystyczna
  • tłoczony wzór zwiększa właściwości antypoślizgowe maty
Więcej informacji
Kolorczerwony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Karimata turystyczna Spokey LUCKY 180x50x1 cm