Krzesło turystyczne czerwone Spokey BAHAMA

Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_926796
BAHAMA kształtem przypomina fotel plażowy, który jest doskonałą alternatywą klasycznego leżaka. Znacznie zwiększa komfort siedzenia. Stalowa, stabilna konstrukcja umożliwia korzystanie z krzesła osobom o maksymalnej wadze 120 kg.
rabat

Krzesło turystyczne Spokey BAHAMA:

  • zapewnia komfort i relaks podczas wypoczynku,
  • jest doskonale do ogrodu, podczas wędkowania, pikniku czy rodzinnego grilla,
  • kształtem przypomina fotel plażowy,
  • jest wytrzymałe dzięki stalowej konstrukcji,
  • zostało wykonane z siateczki poliestrowej, co ułatwia czyszczenie,
  • posiada możliwość składania.

Marzysz o chwili relaksu? Rozsiądź się wygodnie na krześle Spokey BAHAMA! To niezbędnik wakacyjnego wypoczynku, rodzinnego wędkowania, pikniku czy wieczornego grilla! Spędzanie czasu na świeżym powietrzu ma znakomity pozytywny wpływ na zdrowie oraz samopoczucie.

Wakacyjny niezbędnik

W chwilach relaksu warto zadbać o komfort! My stawiamy na krzesło turystyczne Spokey BAHAMA, które zapewnia prawdziwą wygodę i relaks podczas wypoczynku. Zostało zaprojektowane z myślą o wypoczynku na świeżym powietrzu - zapewnia doskonały komfort podczas siedzenia. Umożliwia zajęcie wygodnej pozycji bez konieczności zasiadania bezpośrednio na piasku czy trawie! Jest także doskonałą, wygodniejszą alternatywą dla klasycznych krzeseł.

Stawiamy na komfort i jakość

W chwilach relaksu warto zadbać o komfort! My stawiamy na krzesło turystyczne Spokey BAHAMA, które zapewnia prawdziwą wygodę i relaks podczas wypoczynkuBAHAMA kształtem przypomina fotel plażowy, który jest doskonałą alternatywą klasycznego leżaka. Znacznie zwiększa komfort siedzenia. Stalowa, stabilna konstrukcja umożliwia korzystanie z krzesła osobom o maksymalnej wadze 120 kg. Siedzisko zostało wykonane z siateczki poliestrowej, która ułatwia czyszczenie oraz zapewnia niebywały komfort siedzenia. Z powodzeniem można wykorzystać je w ogrodzie lub podczas wypadu na ryby!

Prawdziwy wypoczynek na świeżym powietrzu

Dzięki możliwości składania krzesło turystyczne Spokey BAHAMA zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia transport i przechowywanie. Jego waga oraz niewielkie wymiary po złożeniu sprawiają, że możesz zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie - bez problemu zmieści się także w bagażniku.

Dane techniczne:

  • materiał: TEXTLINE (siateczka poliestrowa)
  • konstrukcja: stal
  • wymiary: 34x46x71 cm
  • maksymalna waga użytkownika: 120 kg
Więcej informacji
Kolorczerwony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesło turystyczne czerwone Spokey BAHAMA