Bukłak Spokey OASIS 1,5 l

Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_928543

Bukłaki to idealne rozwiązanie dla osób, które kochają aktywność fizyczną. Dzięki nim można w łatwy sposób, w każdej sytuacji sięgnąć po napój - bukłak można włożyć do plecaka, aby następnie pić z rurki z ustnikiem bez zatrzymywania się.

rabat

Bukłak Spokey OASIS 1,5 l:

  • jest doskonały do większości plecaków rowerowych (np. Spokey OTARO, FUJI, DEW) - nie zajmuje w nich miejsca,
  • pozwala sięgnąć po napój podczas jazdy na rowerze bez konieczności ściągania i otwierania plecaka,
  • został zbudowany z 3 elementów: bukłaka, rurki i ustnika.

Bukłaki to idealne rozwiązanie dla osób, które kochają aktywność fizyczną. Dzięki nim można w łatwy sposób, w każdej sytuacji sięgnąć po napój - bukłak można włożyć do plecaka, aby następnie pić z rurki z ustnikiem bez zatrzymywania się. Świetnie sprawdzą się podczas rodzinnych wycieczek, górskich wędrówek, długich spacerów, a także podczas treningów.

Niezastąpiony element jazdy na rowerze i biegania

Bukłak Spokey OASIS został wykonany z najlepszej jakości materiałów. Dzięki swoim rozmiarom zmieści się w każdym plecaku, a jednocześnie nie zajmie w nim za dużo miejsca. Jest to świetny wybór dla osób, które dbają o środowisko - wykorzystywanie wielorazowego użytku produktu ogranicza zużywanie plastiku.

Sięgaj po wodę podczas aktywności

Spokey OASIS można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie - jest bardzo przydatny podczas rodzinnych wycieczek, górskich wędrówek oraz niezastąpiony podczas treningu. Odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważne, dlatego zawsze warto go mieć ze sobą. Jest zbudowany z 3 elementów: bukłaka właściwego, do którego wlewamy płyn, rurki, za pomocą której woda dociera do ust, a także ustnika. Świetnie sprawdza się podczas biegania czy jazdy na rowerze.

Wskazówki i porady

Pamiętaj, aby po każdym użyciu dokładnie umyć i wysuszyć bukłak. Nie zostawiaj w pojemniku napoju na czas dłuższy niż 24 godziny. Dzięki temu będziesz cieszyć się z jego doskonałych zalet jeszcze dłużej. Można przechowywać go także w zamrażalniku.

 

Dane techniczne:

  • pojemność: 1500 ml
  • materiał: EVA
  • doskonały do plecaków: OTARO, FUJI, DEW
Więcej informacji
Kolorniebieski
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bukłak Spokey OASIS 1,5 l