Influencerzy i gwiazdy polskiego internetu wybrali zwycięzców prestiżowego plebiscytu Influencer’s Top 2020! Konkurs został zorganizowany przez AllAboutLife.pl - serwis o najnowszych trendach, polecanych produktach oraz recenzjach zakupowych. 

Wspólnie mogliśmy śledzić najmodniejsze w 2020 roku koncepcje, kreatywne i inspirujące rozwiązania technologiczne oraz ciekawe i wyselekcjonowane produkty, które były na topie w minionym roku!

Spośród tysiąca niebanalnych i kreatywnych koncepcji jury, składające się m.in. z gwiazd znanych z Instagrama, TikToka a nawet telewizji, wybrało zwycięzców, wśród których znalazły się także produkty Spokey! To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód wysokiej jakości oraz oryginalności naszej oferty. 

Nasze produkty z linii #skating - hulajnoga elektryczna Spokey MOBIUS COMFORT oraz z linii #fitness - korkowy zestaw do jogi Spokey SAVASANA zostały zwycięzcami w swoich kategoriach! 

Nagrody Influencer’s TOP 2020 to dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju oraz dowód, że produkty marki Spokey utrzymują czołową pozycję w aktualnych trenadach.