Młody Artysto! Czas na rozgrzewkę w drodze do kariery! 

Spokey zaprasza młodych artystów do rozgrzewki przed ich karierą — zaprojektujmy razem wzór naszych produktów! 

 

 

Gotowi, do startu… to przywołanie jednoznacznie kojarzy się ze sportem, wypowiadane jest na sekundy przed rozpoczęciem wyścigu. W przypadku produktu taką rozgrzewką jest analiza trendów, dobór odpowiedniego materiału, opakowania oraz design produktu. Często to właśnie wygląd decyduje o tym, czy klient zdecyduje się na zakup. 

Jesteśmy przekonani, że na Śląsku jest wielu utalentowanych, młodych twórców, dlatego chcemy was zaprosić do naszego projektu Ready Steady Design. 

 

Dla kogo to akcja? 

Akcja kierowana jest do uczniów liceów plastycznych, studentów ASP Katowice, uczestników zajęć plastycznych na terenie Śląska oraz wszystkich młodych, których pasją jest design. 

 

Na czym polega? 

Akcja ma formę konkursu. Puść wodzę wyobraźni i zaprojektuj wzór na nasze produkty sportowe z linii fitness! Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 grudnia!

 

Co można wygrać? 

Odbycie dwumiesięcznych praktyk w Spokey (do wyboru Dział graficzny, StudioFotoVideo, Marketing). Podczas praktyk będziesz mieć możliwość wcielenia w życie swojego konkursowego zgłoszenia. Pod okiem naszych specjalistów zaprojektujesz swoją linię fitnessową. Na zakończenie otrzymasz egzemplarz produktu w grafiką własnego autorstwa!

 

 

Regulamin, formularz zgłoszenia oraz dodatkowe informacje znajdziesz na dedykowanej podstronie.