4-krotny mistrz jazdy ulicznej, entuzjasta jazdy freeskate i agressive, twórca jednej z największych szkół rolkowych w Polsce - Tomasz „Jogurt” Kwiecień. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego ambasadora linii skating!

Rolki siostry

Pochodzący z Jarosławia Tomek swoje pierwsze kroki na rolkach stawiał na sprzęcie podebranym siostrze. Tam też rozpoczął propagowanie skatingu. Budowa skateparku, zawody… przyszła matura i trzeba było szukać pomysłu na siebie.

Najpierw były 4 kółka

Na rolkach jeździ już blisko 20 lat, ale zawodowo związał się z nimi później. Wcześniej pracował jako dealer samochodowy w salonie. Jednak jak sam mówi jestem wbity w garnitur i wiem, że na zewnątrz jest idealna pogoda, żeby wyjść i zacząć żyć. Jeździć. I wyszedł. Pracę rzucił, ku wielkiemu niezadowoleniu rodziców i otoczenia. Rolki sposobem na życie? Niemożliwe, mówili. Spakował się i wyjechał do Katowic.

Brak wiary w życie pasją rolkarską wiązał się też z małą popularnością sportu. Było ciężko, jednak pomimo tego Tomek rozpoczął zarażanie swoją pasją innych, starał się zrobić wszystko, by mieszkańcy aglomeracji śląskiej docenili i pokochali rolki. I udało się! Ściągnął wydarzenie Nightskating do Katowic, rozpoczął pierwsze kursy, w tym także instruktorskie. Konkurencja? Nie, w końcu wszystkich łączy ta sama pasja - rolki.   

Zdjęcie trenerskie i Rollcamp

Ostatnie 5 lat swojego życia poświęcił na uczenie innych i przekazywanie swoich umiejętności. Stworzył jedną z największych szkół rolkowych w Polsce i jedyną specjalizującą się w nauce jazdy agresywnej. Jest czynnym szkoleniowcem, prowadzi kursy instruktorskie oraz organizuje Rollcamp - obozy dla najmłodszych. Jego działania skupione są na terenie Śląska.

Jako ambasador Spokey, Tomek jest przede wszystkim konsultantem, biorącym czynny udział w tworzeniu przyszłych kolekcji skating naszej marki.

 

 

Tomasz poleca

  Rolki z twardą skorupą Spokey FREESPO  
  Rolki z twardą skorupą Spokey FREESPO