Triathlonistka, mama trzech córek. Dosłownie TriMama. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i była zawodniczka kadry narodowej, organizatorka szkoleń m.in. „Healthy Ciąża” razem z Anią Lewandowską. Nasza ambasadorka linii fitness.

Sport, ale przede wszystkim zdrowie.

Biegaczka, trenerka fitness, trenerka personalna, trenerka przygotowania motorycznego, dietetyczka, absolwentka studiów doktoranckich w AWF Warszawa. Jednak to zdrowie, a nie sport czy sylwetka są dla niej najważniejsze. Na swoich kursach i treningach inspiruje kobiety i motywuje do zadbania o swoje zdrowie. Wygląd to przy tym tylko przyjemny “skutek uboczny”.

Fitness Mama, którą pokochał Instagram

Od kiedy została mamą, pochłonął ją całkowicie temat aktywności i żywienia przyszłych mam. Pokazuje kobietom w ciąży i młodym mamom jak można być fit nie zatracając się w instagramowym idealnym świecie. Na swoich mediach społecznościowych prawie codziennie publikuje filmy z ćwiczeniami i zachęca do aktywności dopasowanej do kondycji każdej z kobiet - bez morderczego katowania się treningami.

Family first

Jak sama mówi o sobie jestem przede wszystkim mamą i zdrowie moich najbliższych jest dla mnie najważniejsze i taką filozofią chce zarażać swoich odbiorców. Jak podkreśla - to od zdrowej mamy płyną dobre nawyki żywieniowe, które mogą pozytywnie wpływać na całą rodzinę. Codziennie motywuje tysiące kobiet do walki o zdrowie swoje i swoich najbliższych m.in. za pomocą filmików z ćwiczeniami publikowanymi na Instagramie.

Jako ambasador Spokey, Edyta weźmie udział m.in. w sesjach, w których wspólnie przybliżymy wam zdrowe podejście do treningów.

 

 

FITMAMA poleca

Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER II 2 x3kg Zestaw zielonych hantli neoprenowych 2x 2 kg Spokey BONE  Zestaw hantli winylowych Spokey SHAPE IV 1 kg 
Zestaw zielonych hantli neoprenowych 2x 2 kg Spokey BONE Zestaw hantli winylowych Spokey SHAPE IV 2x 1 kg
     
     
Piłka do masażu Spokey DIDO Zestaw gum fitness o różnym stopniu oporu 5 szt. Spokey ARTIO  Zestaw 3 gum treningowych oporowych Spokey POWER II
Piłka do masażu Spokey DIDO Zestaw gum fitness o różnym stopniu oporu 5 szt. Spokey ARTIO Zestaw 3 gum treningowych oporowych Spokey POWER II