Cennik dostaw

Zapewniamy przesyłkę zamówionych towarów w ciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia (dla zamówień złożonych do godziny 11:00 każdego dnia roboczego), a tylko w sporadycznych już przypadkach czas wysyłki wynosi do 48 godzin. Jest to możliwe dzięki doskonale rozwiniętemu systemowi logistycznemu oraz nowoczesnemu zapleczu techniczno-informatycznemu, którym posługują się nasi pracownicy. Przy zamówieniach powyżej 150 zł pokrywamy także koszty transportu (z wyjątkiem zakupów "za pobraniem").

 

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 150 PLN GRATIS!

(nie dotyczy zakupów "za pobraniem")

 

Koszt wysyłki przy przedpłacie: Koszt wysyłki przy pobraniu:

paczkomaty InPost - 9,99 zł

kurier GLS - 19,99 zł

kurier GLS-  12,99 zł

 

 

Cennik przesyłek zagranicznych ustalany jest indywidualnie w zależności od kraju, gabarytów i wagi paczki oraz firmy dostarczającej - prosimy o kontakt bezpośredni na nasz adres mailowy sklep@spokey.pl.

 

Proces realizacji zamówienia wsparty jest nowoczesnym systemem ERP. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia zostaje poddane automatycznej weryfikacji wewnątrz systemu. Specjalnie przeszkoleni do obsługi terminali oraz urządzeń technicznych wykorzystywanych w pracy magazynierzy przygotowują przesyłkę. W swojej pracy kierują się zasadą FIFO (first in - first out). Przygotowana, zabezpieczona do transportu przesyłka tego samego dnia jest odbierana przez współpracującą z nami firmę spedycyjną.

Dzięki tej ścisłej współpracy kompetentnej kadry i rzetelnych kooperantów zamówiony towar znajduje się u klienta na drugi dzień po wpłynięciu zamówienia do naszego systemu.

Doskonale funkcjonujący system logistyczny to jedna z cech wyróżniający naszą firmę na rynku. Jesteśmy jedyną firmą tak sprawnie obsługującą naszych klientów w branży artykułów sportowych i turystycznych.

Nasze centrum logistyczne to ultranowoczesny magazyn o powierzchni 4 817 m2 oraz pracujący w nim profesjonaliści, dzięki którym każdego dnia nasz budynek opuszcza tysiące produktów trafających do Klientów w całej Europie. 7000 miejsc paletowych oraz rewolucyjny system pozwala nam realizować wysyłki w bardzo krótkim czasie.

Produkty ciężkiego fitnessu (np. bieżnie) wysyłane są na paletach. Przesyłka paletowa dostarczana jest w systemie BURTA-BURTA (czyli tzw. dostawę przez kuriera do pierwszej przeszkody, co w większości przypadków oznacza doręczenia na posesję lub przed wejście do budynku).