Cennik dostaw

Zapewniamy przesyłkę zamówionych towarów w ciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia (dla zamówień złożonych do godziny 11:00 każdego dnia roboczego), a w tylko w sporadycznych już przypadkach czas wysyłki wynosi do 48 godzin. Jest to możliwe dzięki doskonale rozwiniętemu systemowi logistycznemu oraz nowoczesnemu zapleczu techniczno-informatycznemu, którym posługują się nasi pracownicy. Przy zamówieniach powyżej 150 zł pokrywamy także koszty transportu.

 

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 150 PLN GRATIS!

Koszt wysyłki przy przedpłacie:

9,99 zł paczkomaty InPost

12,99 zł kurier GLS

Koszt wysyłki przy pobraniu:

19,99 zł kurier GLS

 

Proces realizacji zamówienia wsparty jest nowoczesnym systemem ERP. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia zostaje poddane automatycznej weryfikacji wewnątrz systemu. Specjalnie przeszkoleni do obsługi terminali oraz urządzeń technicznych wykorzystywanych w pracy magazynierzy przygotowują przesyłkę. W swojej pracy kierują się zasadą FIFO (first in - first out). Przygotowana, zabezpieczona do transportu przesyłka tego samego dnia jest odbierana przez współpracującą z nami firmę spedycyjną.

Dzięki tej ścisłej współpracy kompetentnej kadry i rzetelnych kooperantów zamówiony towar znajduje się u klienta na drugi dzień po wpłynięciu zamówienia do naszego systemu.

Doskonale funkcjonujący system logistyczny to jedna z cech wyróżniający naszą firmę na rynku. Jesteśmy jedyną firmą tak sprawnie obsługującą naszych klientów w branży artykułów sportowych i turystycznych.

Nasze centrum logistyczne to ultranowoczesny magazyn o powierzchni 4 817 m2 oraz pracujący w nim profesjonaliści, dzięki którym każdego dnia nasz budynek opuszcza tysiące produktów trafających do Klientów w całej Europie. 7000 miejsc paletowych oraz rewolucyjny system pozwala nam realizować wysyłki w bardzo krótkim czasie.

Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.