Zestaw worków wodoszczelnych DRYSET

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693249900
SKU
924990

Zestaw worków wodoodpornych DRYSET to niezbędnik w asortymencie każdego podróżnika. Niezależnie od tego, czy czeka cię wycieczka w góry czy spływ kajakowy, worki wodoszczelne doskonale zabezpieczą odzież lub cenne rzeczy przed wodą i brudem.

DRYSET to 3 worki o rozmiarach: 19x27cm, 25x37cm, 46×33 cm i pojemości: 1 x 1l, 1 x 2l, 1 x 8l.

49,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 59 sztuk(i)

Zestaw worków wodoszczelnych Spokey DRYSET

  • składa się z trzech toreb wodoodpornych o pojemności: 1l, 2l, 8l,
  • zabezpieczą Twoje przedmioty przed wodą i sprawią, że będą suche w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach,
  • posiadają niezawodne, rolowane zapięcie, które jednocześnie ułatwia przymocowanie ich do plecaka, kajaka czy tratwy.

Zestaw worków wodoodpornych DRYSET to niezbędnik w asortymencie każdego podróżnika. Niezależnie od tego, czy czeka cię wycieczka w góry czy spływ kajakowy, worki wodoszczelne doskonale zabezpieczą odzież lub cenne rzeczy przed wodą i brudem.

 

Twoje rzeczy będą zawsze suche i czyste

Spokey DRYSET to odpowiedź na zapotrzebowanie miłośników outdoorowych wypraw i aktywnego spędzania czasu. Będą najlepszym wyborem dla osób, które uwielbiają żeglować, spływać kajakami czy często podróżują w okolice wody. Uratują Twoje akcesoria przed wilgocią i sprawią, że będą suche w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Zestaw worków wodoszczelnych to także świetny wybór dla rowerzystów, turystów czy pielgrzymów. Dzięki nim nie pozwolisz się zaskoczyć nagłymi opadami deszczu, gdyż wszystkie Twoje rzeczy pozostaną bezpieczne wewnątrz Spokey DRYSET

 

Doskonała ochrona Twoich rzeczy przed wodą

Spokey DRYSET to zestaw wodoszczelnych worków, wykonanych z wysokiej jakości nieprzemakalnej tkaniny, w trzech różnych rozmiarach: 19x27cm / 25x37cm / 46×33 cm. Dzięki temu otrzymujesz torby o pojemności 1l, 2l i 8l, które możesz mieć ze sobą zawsze i wszędzie. Małe i duże worki przydadzą się bez względu na ilość zabieranych ze sobą akcesoriów. 

 

Wygodne zamknięcie umożliwiające przymocowanie worków

DRYSET posiada niezawodne, rolowane zapięcie, które w połączeniu z nieprzemakalnym materiałem, sprawi, że nawet w najtrudniejszych warunkach Twoje rzeczy będą zawsze suche i czyste. Ponadto konstrukcja zamykania worków umożliwia utworzenie pętli z pomocą klamer, która ułatwi przymocowanie ich do plecaka, kajaka czy tratwy.

Prawidłowe zabezpieczenie worka odbywa się w trzech prostych krokach: pozbycie się nadmiaru powietrza ze środka, następnie zawinięcia górnej części trzy razy oraz zapięcia całości klamrą. W skład zestawu wodoodpornego Spokey DRYSET wchodzą trzy worki wodoszczelne o różnych rozmiarach. 

 

 

Dane techniczne:

  • materiał: 210D poliester
  • rozmiar: 19x27cm / 25x37cm / 46x33 cm
  • pojemność: 1x 1l / 1x 2l / 1x 8l
Więcej informacji
Kolor czerwony
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.