Zestaw jednej hantli Spokey BURDEN SET

Dostępny! Wysyłamy w 24h
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_921736

Aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi szkodami, przygotowaliśmy hantlę Spokey BURDEN SET - osłona z tworzywa sztucznego zapewnia amortyzację uderzeń oraz zmniejsza ryzyko uszkodzeń

rabat

Hantla Spokey BURDEN SET:

 • posiada antypoślizgową strukturę, która zapewnia pewny chwyt w trakcie ćwiczeń,
 • została przystosowana do ćwiczeń w domu,
 • to zestaw, na który składa się: gryf (średnica 23 mm) 1 szt., zaciski śrubowe 2 szt. oraz obciążenia w zależności od wybranej wagi

Jeśli szukasz sprzętu sportowego, który podniesie poziom i jakość Twojego domowego treningu, to hantla Spokey BURDEN SET sprawdzi się idealnie! Dzięki ćwiczeniom z obciążeniami osiągniesz wymarzone efekty - wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję czy pozbędziesz się zbędnych kilogramów.  

Kupując hantlę Spokey BURDEN SET dostajesz zestaw składający się z:

 • gryfu o średnicy 23 mm wykonanego ze stali z uchwytem z tworzywa sztucznego,
 • 2 zacisków śrubowych,
 • obciążeń wykonanych z cementu osłoniętego tworzywem sztucznym w zależności od rozmiaru: 
  • 7,5 kg - 2 x 2 kg, 2 x 1,5 kg
  • 10 kg - 2 x 2,5 kg, 4 x 1,25 kg
  • 15 kg - 4 x 2,5 kg, 2 x 1,25 kg, 2x 1 kg
  • 20 kg - 2 x 5 kg, 2 x 2,5 kg, 4 x 1,25 kg

Zalety hantli

Trening w domu charakteryzuje się pewnym ryzykiem związanym z uszkodzeniami podłogi, gdy np. hantle wypadną z rąk. Aby zabezpieczyć się przed ewentualnymi szkodami, przygotowaliśmy hantlę Spokey BURDEN SET - osłona z tworzywa sztucznego zapewnia amortyzację uderzeń oraz zmniejsza ryzyko uszkodzeń. Co ważne, uchwyt posiada także antypoślizgową strukturę, co podnosi komfort treningu i jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo ćwiczeń. Odpowiednio dokręcone zaciski śrubowe sprawiają, że obciążenia założone na gryf zamocowane są stabilnie i nie zsuwają się.

Efekty ćwiczeń z hantlami

BURDEN SET to niezbędne wyposażenie każdej domowej siłowni. Najlepiej sprawdza się w celach kształtowania partii mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem bicepsów. Gama możliwych do wykonywania z hantlą ćwiczeń jest jednak znacznie bardziej szeroka! Z wykorzystaniem hantli Spokey BURDEN SET wzmocnisz między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda, łydki, ramion, obręczy barkowej, pleców, brzucha i pośladki. Możliwość dodawania i ściągania obciążeń pozwala na dostosowanie wagi hantli odpowiednio do założonych celów treningowych i indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji
Kolorczarny
Średnica25 mm
Materiałplastik, stal, cement
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw jednej hantli Spokey BURDEN SET