Zestaw hantli neoprenowych 2x 0,5 kg BONE

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693265191
SKU
926519
Na zestaw składają się 2 hantle o tej samej wadze. Dzięki temu można ćwiczyć trzymając obciążenia w obu dłoniach, lub zwiększyć intensywność poprzez przełożenie obu do jednej.
13,99 zł brutto
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 13 sztuk(i)

Zestaw hantli neoprenowych Spokey BONE to doskonały początek Twojej domowej siłowni.  W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych oraz wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. hantle i obciążenia, twistery, gumy. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Przed przystąpieniem do treningu warto wyznaczyć sobie realny cel odpowiedni do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! Aby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle – przerwij go.

Waga hantli:

- różowe: 0,5 kg
- niebieskie: 1 kg
- zielone: 2 kg

Efekty ćwiczenia z obciążeniami

Wykorzystanie obciążeń intensyfikuje trening, pobudza pracę mięśni, pomaga w lepszy sposób aktywować różne obszary ciała. Ćwiczenia warto rozpoczynać z niższym obciążeniem, przechodząc do wyższych wartości wraz z poprawą kondycji. Zestaw hantli neoprenowych Spokey BONE to sprzęt optymalnie uzupełniający trening. Można z nimi wykonywać wiele ćwiczeń, tym samym aktywizując wiele partii mięśni.  Hantle BONE zostały zaprojektowane tak, by doskonale prezentować się w domowej siłowni. Wzrok przyciągają energetyczne, modne kolory.

Wygoda treningu 

Hantle przygotowane zostały w specjalnej bryle, która gwarantuje wygodne umiejscowienie dłoni. Dodatkowo pokrywa neoprenowa zapewnia lepszą przyczepność dłoni do hantli. Na zestaw składają się 2 hantle o tej samej wadze. Dzięki temu można ćwiczyć trzymając obciążenia w obu dłoniach, lub zwiększyć intensywność poprzez przełożenie obu do jednej. Dostępność w trzech różnych wagach (różowe - 0,5 kg, niebieskie - 1 kg, zielone - 2 kg) sprawia, iż użytkownik sam może wybrać obciążenie optymalnie dostosowane do swoich celów treningowych.

 

ĆWICZONE MIĘŚNIE

- mięśnie ramion i obręczy barkowej

- mięśnie pleców

- mięśnie brzucha

Więcej informacji
Kolor różowy
Liczba sztuk w zestawie 2 szt.
Liczba sztuk x waga 2 x 0,5 kg
Materiał pokryte neoprenem, żeliwo
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw hantli neoprenowych 2x 0,5 kg BONE
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.