Zestaw gum fitness Spokey SWING II

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693209591
SKU
920959

Model Swing II to zestaw trzech gum o różnych stopniach napięcia (słabym, średnim, silnym), co pozwala na dobranie parametrów odpowiednio do aktualnej formy i oczekiwań użytkownika.

36,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 11 sztuk(i)

Zestaw trzech gum fitness Spokey SWING II:

  • to pakiet 3 gum o zróżnicowanej sile oporu (słabym, średnim, silnym). Dzięki nim dostosujesz trening do własnych potrzeb!
  • znajduje zastosowanie w treningu fitness, rehabilitacji, ortopedii i wielu dyscyplinach sportowych,
  • jest polecany przez profesjonalistów!

W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń z wykorzystywaniem szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. gumy. Dzięki nim urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy!

Trzy stopnie napięcia

Aby trening był skuteczny, powinien być przede wszystkim urozmaicony. Ćwiczenia siłowe warto jest przeplatać z aerobowymi. Należy również zwrócić uwagę, by dobierać trening, który angażuje różne partie mięśni. Doskonałym uzupełnieniem każdego typu treningu będą gumy Spokey SWING II o trzech różnych stopniach napięciaNiskie wartości oporu pozwolą wypracować prawidłową technikę wykonywania ćwiczenia i przygotować mięśnie do większych obciążeń. Wyższe obciążenia to opcja dla osób, które lubią wyciskać ze swoich mięśni 200% normy

Gumy treningowe są polecane przez trenerów personalnych. Posiadając ich zestaw możesz trenować w dowolnym miejscu – w klubie, w domu lub na świeżym powietrzu.

SWING II zostały wykonane z wytrzymałego materiału, zapewniającego ich długą żywotność.

Idealny wybór do treningu

Gumy działają na podobnej zasadzie jak ekspander – umożliwiają wykonywanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu oraz ruchach na boki (np. ćwiczenia klatki piersiowej), a ze względu na swoje właściwości i długość, pozwalają z powodzeniem rozszerzać gamę ćwiczeń. Maksymalne efekty ćwiczeń

Więcej informacji
Kolor czerwony
Długość 120 cm
Opór lekki, średni, mocny
Liczba sztuk w zestawie 3 szt.
Szerokość 15 cm
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.