Zestaw gum fitness o różnym stopniu oporu 3 szt. Spokey ISLA

Brak w magazynie
EAN
5902693291602
SKU
929160
Doskonałym uzupełnieniem każdego typu treningu będą gumy Spokey ISLA wykonane z lateksu o trzech różnych stopniach napięcia.
24,99 zł brutto
rabat

Zestaw gum fitness Spokey ISLA:

  • pozwala na dostosowanie treningu do własnych potrzeb dzięki zastosowaniu trzech różnych stopni oporu,
  • jest doskonałym uzupełnieniem domowej siłowni - pozwala na wykonywanie ćwiczeń rozciągających, fitnesowych i nie tylko!

Gumy Spokey ISLA działają na podobnej zasadzie jak ekspander – umożliwiają wykonywanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu oraz ruchach na boki (np. ćwiczenia klatki piersiowej), a ze względu na swoje właściwości i długość, pozwalają z powodzeniem rozszerzać gamę ćwiczeń. Kształt prostokąta oraz zamknięty obwód doskonale sprawdza się w treningu fitness.

Urozmaicony trening z trzema różnymi stopniami napięcia

Skuteczny trening powinien być przede wszystkim urozmaicony. Ćwiczenia siłowe warto jest przeplatać z aerobowymi, należy również zwrócić uwagę, by dobierać trening tak, by angażować różne partie mięśni. Doskonałym uzupełnieniem każdego typu treningu będą gumy Spokey ISLA wykonane z lateksu o trzech różnych stopniach napięcia.

Zastosowanie lateksu wpływa na długą żywotność i wytrzymałość zestawu. Zróżnicowana siła oporu sprawdzi się w przypadku początkujących użytkowników, jak i profesjonalistów. Niskie wartości oporu pozwolą wypracować prawidłową technikę wykonywania ćwiczenia i przygotować mięśnie do większych obciążeń. Wyższe obciążenia to opcja dla osób, które lubią wyciskać ze swoich mięśni 200% normy. Gumy treningowe są polecane przez trenerów personalnych. Posiadając komplet gum Spokey ISLA możesz trenować w dowolnym miejscu – w klubiew domu lub na świeżym powietrzu, kiedy tylko chcesz!

 

Więcej informacji
Kolor multicolor
Długość 60 cm
Opór lekki, średni, mocny
Liczba sztuk w zestawie 3 szt.
Materiał lateks
Szerokość 5 cm
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.