Zestaw do tenisa stołowego (2 rakietki i 3 piłeczki) Spokey STANDARD SET 1*

W magazynie Wysyłamy w 24h
Tylko %1 pozostał
EAN
SKU
c_81813

Zestaw do tenisa stołowego Spokey Standard Set, złożony z dwóch rakietek i trzech piłeczek jest niezbędnym wyposażeniem dla osób grających rekreacyjnie, ceniących zagrania ze średnią szybkością, rotacją i kontrolą.

Już od 49,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn: 15szt.

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Zestaw do tenisa stołowego Spokey STANDARD SET 1*:

 • to dwie rakietki i trzy piłeczki, które umożliwiają zagrania ze średnią szybkością (6/10), rotacją (6/10) i kontrolą (7/10) - są stworzone do gry rekreacyjnej,
 • ułatwia obracanie rakietki podczas gry oraz odbiór piłki dzięki zastosowaniu prostych rączek (ST),
 • posiada deski obustronnie obłożone wysokiej jakości gumą podbitą pianką o grubości 1,8 mm.

Myślisz “ping pong”, a słyszysz charakterystyczny dźwięk piłeczki odbijającej się od stołu? Nic dziwnego! Tenis stołowy to jeden z najpopularniejszych i wbrew pozorom, wymagających kondycji i refleksu sportów - gracze wykazują się dokładnością uderzeń, przewidywaniem ruchów przeciwnika i planowaniem zagrań tak, by go zaskoczyć. Wygrywać można dzięki znakomitej precyzji, ciekawej rotacji, jak i dużej sile uderzeń. Jednak te niemożliwe są bez odpowiedniego sprzętu. Z zestawem do tenisa stołowego Spokey STANDARD SET 1*, złożonym z dwóch rakietek i trzech piłeczek opanujesz technikę gry w ping-ponga i kontrolę nad piłeczką.

Zestaw dla miłośników tenisa stołowego 

Spokey STANDARD SET 1* to zestaw, z którym możesz czerpać pełnię korzyści z gry w tenisa stołowego - poprawisz kondycję, percepcję i koordynację. Jest niezbędnym wyposażeniem dla osób rozpoczynających przygodę z ping-pongiem, jak i miłośników gry rekreacyjnej. Dwie rakietki umożliwiają zagrania ze średnią szybkością, rotacją i kontrolą. Zostały wykonane z naturalnego materiału (7 warstw drewna). Są bardzo dobrym wyborem dla graczy, którzy mają w zwyczaju obracanie rakietki podczas gry oraz wybierających postawę defensywną. Dlaczego? Posiadają rączki o takiej samej szerokości na całej długości (oznaczenie: ST), co ułatwia takie manewry, jednocześnie zapewniając pewny chwyt. Deska modelu Spokey STANDARD SET 1* jest obustronnie obłożona wysokiej jakości gumą podbitą pianką o grubości 1,8 mm.

Ping-pong w domu

Tenis stołowy jest świetną rozrywką podczas spotkań ze znajomymi, rodziną czy przyjaciółmi. W końcu w ping-ponga można z powodzeniem grać w domu! Oczywiście profesjonalne mecze odbywają się na odpowiednim stole (można takie znaleźć w wielu parkach miejskich), jednak w celach rekreacyjnych wystarczy jego imitacja. Co więcej, do trenowania gry, precyzji i nadawania rotacji podczas zagrań wystarczy odbijać piłeczkę od rakietki.

Dane techniczne:

 • materiał rączek i deski: 7 warstw drewna
 • kształt rączek: prosta (ST)
 • grubość pianki: 1,8 mm
 • szybkość (1-10): 6
 • rotacja (1-10): 6
 • kontrola (1-10): 7
 • w zestawie: 2 rakietki, 3 piłeczki
 • gwiazdki: *
Więcej informacji
Kontrola 7
Nadawanie rotacji 6
Rączka prosta
Rodzaj zestaw
Materiał drewno
Szybkość 6
Ilość gwiazdek 1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw do tenisa stołowego (2 rakietki i 3 piłeczki) Spokey STANDARD SET 1*