Zestaw do tenisa stołowego Spokey STANDARD SET 2*

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
c_81813
Zestaw do tenisa stołowego Spokey Standard Set, złożony z dwóch rakietek i trzech piłeczek jest niezbędnym wyposażeniem dla osób grających rekreacyjnie, ceniących zagrania ze średnią szybkością, rotacją i kontrolą.
Już od 39,99 zł brutto
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

Zalety gry w tenisa stołowego

Czerpiąc korzyści z gry w tenisa stołowego takie jak: poprawa kondycji, percepcji czy koordynacji, warto zaopatrzyć się w zestaw do gry. W tym przypadku jest to komplet dwóch rakietek oraz trzech piłeczek. Prosta rączka rakietki zapewnia pewny chwyt, natomiast 7-warstwowa gąbka daje możliwość wysokiej kontroli. Zestaw polecany szczególnie początkującym.

Zestaw do tenisa stołowego Spokey STANDARD SET 2*

Zestaw do tenisa stołowego Spokey Standard Set, złożony z dwóch rakietek i trzech piłeczek jest niezbędnym wyposażeniem dla osób grających rekreacyjnie, ceniących zagrania ze średnią szybkością, rotacją i kontrolą.  

Zastosowane technologie

W rączce i desce modelu Standard Set zastosowano materiał naturalny – drewno (7 warstw), obustronnie obłożony wysokiej jakości gumą podbitą pianką o grubości 1,8 mm. Takie połączenie materiałów pozwala uzyskać parametry optymalne dla osób grających rekreacyjnie, ceniących zagrania ze średnią szybkością, rotacją i kontrolą.

 

Więcej informacji
Kolor multicolor
Rączka prosta
Rodzaj team (dart, badminton, tenis, squash) zestaw
Ilość gwiazdek 2
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw do tenisa stołowego Spokey STANDARD SET 2*
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.