Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693244363
SKU
924436
Pas do jogi Spokey YOGA TAPE działa wspomagająco w trakcie wszystkich ćwiczeń rozciągających. Taśma została wykonana z przyjemnego w dotyku i wytrzymałego materiału, a pętle, które znajdują się na jej końcach ułatwiają poprawne i pewne chwycenie taśmy w trakcie treningu.
27,49 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Taśma do ćwiczeń i jogi Spokey YOGA TAPE:

  • to najlepsze wsparcie podczas wykonywania asan i utrzymywania pozycji w trakcie ćwiczeń,
  • pomaga zwiększyć zakres naszego ruchu,
  • posiada pętle na końcach, które ułatwiają poprawne i pewne chwycenie taśmy podczas praktyki jogi.

Pas Spokey YOGA TAPE to akcesorium, które pomoże Ci rozpocząć przygodę z jogą czy też ćwiczeniami rozciągającymi. Jest przeznaczony głównie dla początkujących użytkowników, którzy potrzebują wsparcia przy zwiększeniu zakresu naszego ruchu, gdyż stanowi przedłużenie naszych rąk. Może być wykorzystywany także podczas przeróżnych ćwiczeń, m.in. w trakcie rozciągania grzbietów stóp!

Rozpocznij swoją przygodę z jogą

Ćwiczenie jogi pozytywnie wpływa na nasze ciało, motywując do rozciągania i podwyższania wydolności. Pozwala również znaleźć chwilę dla siebie – wyciszyć się, zrelaksować, odnaleźć równowagę. Pas do jogi Spokey YOGA TAPE działa wspomagająco w trakcie wszystkich ćwiczeń rozciągających. Taśma została wykonana z przyjemnego w dotyku i wytrzymałego materiału, a pętle, które znajdują się na jej końcach ułatwiają poprawne i pewne chwycenie taśmy w trakcie treningu. Jej wymiary (90 x 4 cm) są dostosowane dla każdego użytkownika.

Wykorzystanie pasa do jogi 

Pasek do ćwiczeń to element, którego zadaniem jest ułatwienie wykonywania asan oraz zapewnienie wsparcia podczas utrzymywania pozycji. Dzięki niemu zachowasz wymaganą elastyczność ciała, którą bardzo trudno osiągnąć na samym początku przygody z jogą. Taśma do jogi Spokey YOGA TAPE jest kluczowa w trakcie treningu – pomaga wzmacniać stawy i zwiększa zakres naszego ruchu. Dzięki temu bez nadmiernego wysiłku możesz powiększać zakres własnych ruchów.

Więcej informacji
Kolorczerwony
Długość90 cm
Opórlekki
Liczba sztuk w zestawie1 szt.
Materiałelastyna, bawełna, poliester
Szerokość4 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: