Wałek fitness do ćwiczeń Spokey SMTEEL

Brak w magazynie
EAN
5902693209348
SKU
920934

Wałek do ćwiczeń – roller Spokey SMTEEL to ciekawy przyrząd, umożliwiający wykonywanie wielu ćwiczeń wzmacniających różne partie ciała.

38,99 zł brutto
rabat

WAŁEK REHABILITACYJNY DO ĆWICZEŃ – ROLLER SPOKEY SMTEEL

Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

Efekty ćwiczenia z wałkiem

Wałki do ćwiczeń, zwane również rollerami, są prostymi przyrządami, które diametralnie zmieniają oblicze treningu. Zastosowanie wałka  urozmaica ćwiczenia, pozwala zaangażować różne partie mięśni. Działa wspomagająco przy treningu wzmacniającym plecy, brzuch, nogi, a jego struktura sprawia, iż równolegle z ćwiczeniami użytkownik korzysta z  delikatnego lub intensywnego masażu.

Wałek do ćwiczeń – roller Spokey SMTEEL to ciekawy przyrząd, umożliwiający wykonywanie wielu ćwiczeń wzmacniających różne partie ciała.  

Lubisz trenować? Mocny wycisk nie jest dla Ciebie nowością? Pamiętaj, że mięśnie potrzebują regeneracji, którą najlepiej przeprowadzić za pomocą wałka/rollera. Rolowanie wałkiem to automasaż mięśniowo-powięziowy. Dzięki niemu rozluźniamy punkty spustowe, powięź oraz mięśnie. Odbudowujemy tkankę mięśniową, przygotowujemy ciało na kolejny trening, a co najważniejsze, zmniejszamy ryzyko powstania kontuzji!

Zadbaj o mięśnie razem z Smteel'em o standardowej twardości i niejednolitej powierzchni. Przekonaj się sam jak ważna jest regeneracja po treningu.

Komfort ćwiczeń #wSpokeyStylu

Wałek rehabilitacyjny wykonany został z pianki oraz wyposażony w specjalne wypustki dające efekt delikatnego masażu.

Materiał nie absorbuje wilgoci co sprawia, że wszystkie wałki do ćwiczeń firmy Spokey są łatwe do utrzymania w czystości.

Więcej informacji
Kolor szary
Cechy dodatkowe z wypustkami, pilates, 1 sztuka
Rodzaj uni
Twardość standard
Materiał PU/PVC
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wałek fitness do ćwiczeń Spokey SMTEEL
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.