Wałek fitness 2in1 Spokey TEEL

W magazynie Wysyłamy w 24h
Tylko 10 pozostał
EAN
5901180383318
SKU
838331

Kupując model Teel 2in1 użytkownik zyskuje 2 wałki fitness: wykonany z pianki o standardowej twardości, wyposażony w wypustki dające efekt intensywnego masażu oraz drugi – z miękkiej pianki EVA.

67,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 10 sztuk(i)

Wałek fitness 2w1 Spokey TEEL 2in1

Kupując model Teel 2in1 użytkownik zyskuje 2 wałki fitness: wykonany z pianki o standardowej twardości, wyposażony w wypustki dające efekt intensywnego masażu oraz drugi – z miękkiej pianki EVA. Wałki mogą być wykorzystywane zamiennie, w zależności od zestawu ćwiczeń.

Lubisz trenować? Mocny wycisk nie jest dla Ciebie nowością? Pamiętaj, że mięśnie potrzebują regeneracji, którą najlepiej przeprowadzić za pomocą wałka/rollera. Rolowanie wałkiem to automasaż mięśniowo-powięziowy. Dzięki niemu rozluźniamy punkty spustowe, powięź oraz mięśnie. Odbudowujemy tkankę mięśniową, przygotowujemy ciało na kolejny trening, a co najważniejsze, zmniejszamy ryzyko powstania kontuzji! 

Wałek do ćwiczeń – roller Spokey Teel 2w1 to ciekawy przyrząd, umożliwiający wykonywanie wielu ćwiczeń wzmacniających różne partie ciała.  

Zalety ćwiczeń

Zadbaj o mięśnie razem z Teel'em o standardowej twardości i niejednolitej powierzchni. Z jego środka wysuwa się drugi gładki wałek wykonany z pianki eva. Przekonaj się sam jak ważna jest regeneracja po treningu. 

Materiał nie absorbuje wilgoci co sprawia, że wszystkie wałki do ćwiczeń firmy Spokey są łatwe do utrzymania w czystości.

Więcej informacji
Kolor zielony
Rodzaj dla dorosłych
Twardość standard
Materiał PU/PVC, EVA
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.