Wałek 3in1 Spokey MIXROLL

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
SKU
c_920931
Wałki różnią się średnicą oraz twardością, dzięki czemu każdy użytkownik może bez problemu dostosować wałek do partii ciała, nad którymi pragnie pracować.
Już od 69,99 zł brutto
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z sztuk(i)

ZESTAW WAŁKÓW REHABILITACYJNYCH DO ĆWICZEŃ – ROLLER SPOKEY MIXROLL

Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki. Zestaw wałków do ćwiczeń – roller Spokey Mixroll to ciekawy zestaw przyrządów umożliwiających wykonywanie wielu ćwiczeń wzmacniających różne partie ciała.  

WYGODA

Niewielkie wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie i transport wałka. W zestawie znajdują się trzy różne wałki: o dużej średnicy (14,5 cm), wykonany z pianki o standardowej twardości, z wypustkami dającymi efekt delikatnego masażu; miękki, o mniejszej średnicy (9,5) cm, doskonale nadający się do masażu np. górnej części nóg i ramion oraz wałek twardy, do masażu punktowego, o średnicy 3,5 cm – z wygodnymi uchwytami.

Wałki różnią się średnicą oraz twardością, dzięki czemu każdy użytkownik może bez problemu dostosować wałek do partii ciała, nad którymi pragnie pracować. 

  • Wałek ciemnoniebieski jest wałkiem twardym - należy go używać wyłącznie przy włożonych elementach. Polecany dla osób rozciągniętych, o atletycznej sylwetce lub dużej masie mięśniowej.
  • Wałek błękitny to profilowany wałek o średniej twardości - średnia twardość sprawia, że powierzchnia wałka właściwie nie odciska się pod wpływem ciała. Polecany osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z rolowaniem, świetny dla każdej partii mięśniowej.
  • Najmniejszy wałek biało-czarno-szary posiada cztery ruchome głowice, które zwiększają intensywność treningów. Świetnie sprawdzi się u osób starszych lub o drobnej budowie ciała.

TECHNOLOGIA

Wałki rehabilitacyjne wykonane zostały z pianki oraz wyposażone w specjalne wypustki dające efekt delikatnego masażu. Materiał nie absorbuje wilgoci co sprawia, że wszystkie wałki do ćwiczeń firmy Spokey są łatwe do utrzymania w czystości.

 

Więcej informacji
Kolor niebieski
Wymiary ⌀ 3,5 / 9,5 / 14,5 cm
Twardość standard, soft, hard
Materiał PVC, EVA, PE
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wałek 3in1 Spokey MIXROLL
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.