Powoli, powoli, małymi kroczkami zbliżają się po raz ósmy już Mistrzostwa Polski w Nordic Walkingu. W tym roku impreza odbędzie się 16go grudnia w dolnośląskiej, malowniczej Złotoryi – średniowiecznym ośrodku wydobycia złota.

Zawody zabezpieczać będzie Ogólnopolska Komisja Sędziów Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking wg przepisów sędziowania PSNW, a także sztab instruktorów i trenerów Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM zawodów, który jest już dostępny na stronie wydarzenia. Przewidywany dystans to 10 km po pagórkowatej, pięknej trasie ze złotonośną rzeką Kaczawą w tle. Organizatorzy zaplanowali start biegu na godzinę 11:00.

My już teraz wszystkich Was zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Odpowiednio przygotowane trasy z pewnością umilą wszystkim zawodnikom tegoroczny bieg. Będzie to  dobra okazja do skonfrontowania swoich umiejętności i sprawności fizycznej, a przy okazji świetna zabawa 🙂

https://www.facebook.com/pg/8-Mistrzostwa-Polski-w-Nordic-Walking-Złotoryja-2017-334403553420608/about/?ref=page_internal