Trenażer eliptyczny Spokey LOTUS

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693243878
SKU
924387

Dzięki przeniesieniu koła zamachowego do przedniej części trenażera ułożenie stóp podczas treningów jest bardziej naturalne, co podwyższa komfort użytkowania produktu. Ponadto jest znacznie mniejszy, niż inne orbitreki!

849,00 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 15 sztuk(i)

Trenażer eliptyczny Spokey LOTUS:

  • posiada system pozwalający na odwzorowanie naturalnych ruchów podczas biegania,
  • pozwala dostosować trening do własnych potrzeb dzięki możliwości regulacji oporu,
  • sprawdzi się doskonale podczas ćwiczeń w domu - trening na LOTUSie poprawia kondycję i redukuje tkankę tłuszczową.

Orbitreki to urządzenia szczególnie polecane przez profesjonalistów i użytkowników domowych, gdyż są bardzo bezpieczne dla stawów. Regularne ćwiczenia na trenażerach pozwalają na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej i ogólną poprawę kondycji. To doskonały wybór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć na pełnej ludzi siłowni lub w strugach deszczu i wolą postawić na trening w domowym zaciszu. 

Trenażer eliptyczny Spokey LOTUS to efektywny trening domowy

Z orbitrekiem Spokey LOTUS ćwiczysz kiedy tylko chcesz! 6,5-kilogramowe koło zamachowe dzięki zastosowaniu technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 8 kg! Dzięki temu Twój trening będzie efektywny i komfortowy. Opór magnetyczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją zapewnia płynną pracę orbitreka. Liczba poziomów pozwala na dostosowanie oporu do aktualnej kondycji, indywidualnych potrzeb czy planu treningowego.

Jakość i nowoczesna technologia

Orbitrek Spokey LOTUS to sprzęt do domowego cardio, który doskonale sprawdzi się dla osób, które chcą wzmocnić całe ciało. W trakcie treningu angażowane są zarówno dolne, jak i górne partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem łydek, pośladków oraz obręczy barkowej. Ćwiczenia na trenażerze odpowiadają ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciążają stawy. Dzięki temu korzystać z niego mogą zarówno osoby w dobrej formie, jak i seniorzy oraz borykający się z nadwagą. 

Dzięki przeniesieniu koła zamachowego do przedniej części trenażera ułożenie stóp podczas treningów jest bardziej naturalne, co podwyższa komfort użytkowania produktu. Ponadto jest znacznie mniejszy, niż inne orbitreki!

Komfort treningu w domowym zaciszu

Trenażer eliptyczny Spokey LOTUS to niewielka, wykonana z najwyższej jakości materiałów konstrukcja, która doskonale sprawdzi się podczas domowych ćwiczeń. Wbudowane rolki transportowe ułatwiają przenoszenie sprzętu – dzięki nim łatwo można przemieścić trenażer eliptyczny. LOTUS pozwala także na pomiar czasu treningu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii czy przebiegu całkowitego. Wysoka wytrzymałość oraz selekcja użytych materiałów sprawi, że sprzęt będzie służył przez lata.

 

Więcej informacji
Kolor czerwony
Rodzaj mechaniczny
Rozstaw stóp min. 18 cm
Wymiary 106 x 56 x 142 cm
Maksymalna waga użytkownika 120 kg
Pomiary czas, prędkość, dystans, kalorie, przebieg całkowity
Liczba stopni regulacji oporu 8 ręczna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Trenażer eliptyczny Spokey LOTUS
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.