Pochodzący z serca Beskidów autor formatu “W szczytowej formie”, jak sam mówi o sobie: w górach jest najlepszą wersją siebie. Poznajcie Tomka Habdasa - naszego ambasadora linii outdoor.

Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady

Znacie to hasło, prawda? Tomek przekuł je w czyn! Rzucił pracę w korporacji w Warszawie i poświęcił się swojej największej pasji - górom. Jednak nie od zawsze był to plan na życie. Na początku była kariera w korporacji w stolicy, później własny biznes. Góry były zawsze, ale z doskoku, weekendowo. W pewnym momencie Tomek postanowił poddać się pasji i zrobić z niej sposób na życie - tak właśnie powstał projekt W Szczytowej Formie, który w obecnej formule jest platformą do dzielenia się miłością, pasją i radością, jaką dają góry.

Tomek planuje zdobyć Koronę Ziemi, czyli najwyższe szczyty każdego kontynentu. Na swoim koncie ma już m.in. Mont Blanc, Elbrus i Kilimandżaro. Mimo doświadczenia w wysokogórskich eskapadach wciąż często wyjeżdża w rodzime góry, które są w zasięgu każdego. I w tym tkwi jego siła - blogując o szlakach, które może zdobyć każdy z nas niewielkim nakładem siły, zyskał ogromną sympatię odbiorców, czego dowodem jest uplasowanie się na 18 pozycji w Rankingu polskich influencerów 2020 w kategorii Travel.

Skazany na szczyty...

to tytuł debiutanckiego ebooka Tomka. Autobiograficzna powieść, która inspiruje czytelników do poddania się swojej pasji i walki o swoją niezależność i szczęście. A inspiracja jest ważna. Jak sam mówi, to właśnie wycieczki z rodzicami w najmłodszych latach były ogromnym wkładem w rozwój jego pasji. Czy gdyby nie oni to powstałoby W Szczytowej Formie

Jako nasz ambasador, Tomek wyjedzie ze sprzętem Spokey w 3 niesamowite wyprawy.

 

 

Tomek poleca

Plecak sportowy turystyczny Spokey BUDDY  Termos Spokey HOTTY 0,5 l Kije trekkingowe 110-135 cm Spokey QUICK 
Plecak sportowy turystyczny Spokey BUDDY Termos Spokey HOTTY 0,5 l Kije trekkingowe 110-135 cm Spokey QUICK
     
     
     
Materac trekkingowy ultralight Spokey AIR BED  Śpiwór mumia zimowy 230 cm z workiem kompresyjnym Spokey NORDIC  Namiot 4-osobowy z przedsionkiem Spokey DENALI 4 
Materac trekkingowy ultralight Spokey AIR BED Namiot 4-osobowy z przedsionkiem Spokey DENALI 4