Strefa Spokey

strefa

 

STREFA SPOKEY – TWOJA STREFA SPORTU

Strefa Spokey to innowacyjny projekt, mający na celu budowanie sieci partnerów handlowych, która gwarantuje dostępność produktów marki Spokey w jak największej ilości punktów handlowych w kraju.

Strefa Spokey to kompozycja wyjątkowych mebli zaprojektowanych specjalnie z myślą o sklepach sportowych, w których Klient przeniesie się w nowy wymiar świata sportu. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oraz szkolenia merchedisingowe podnoszą standard wyposażenia oraz obsługi w sieci partnerskiej Spokey.

STYL I DESIGN

Cechą systemów wystawienniczych stosowanych w strefie Spokey jest oryginalna kolorystyka i niezwykła funkcjonalność, a co za tym idzie, możliwość aranżacji mebli w różnego rodzaju wnętrzach.

INNOWACYJNOŚĆ

Wszystkie ekspozytory zostały zaprojektowane tak, aby każdy produkt miał swoje miejsce, a Klient najkrótszą drogą mógł do niego dotrzeć.

PROFESJONALIZM

Wykwalifikowana kadra Spokey pomaga efektywnie wykorzystać powierzchnię sprzedażową i dopasować ją do indywidualnych potrzeb.

Każdego tygodnia powstają kolejne punkty Strefy Spokey. Dzięki wirtualnej mapie zamieszczonej na naszej stronie, Klienci marki Spokey mogą sprawdzić gdzie najbliżej ich miejsca zamieszkania znajduje się sklep, w którym mogą kupić sprzęt sportowy marki Spokey.

 

Zaloguj się lub skontaktuj z nami i dowiedz się więcej!

 

×
Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.