Dostępny! Wysyłamy w 24h
EAN
5902693209461
SKU
920946

Step dwustopniowy Spokey Basic IV umożliwia wykonywanie efektywnego treningu kształtującego mięśnie dolnych partii ciała, ze szczególnym uwzględnieniem pośladków.

149,99 zł brutto
rabat

Dostępność

Magazyn:

Dostawa

Zamów przez telefon: 32 317 20 00
-
+
Duża dostępność

Step do aerobiku Spokey BASIC IV:

  • jest idealny przy urozmaicaniu domowego treningu,
  • posiada możliwość dwustopniowej regulacji (10 lub 15 cm), która pozwala na dostosowanie ćwiczeń do własnych potrzeb,
  • pomaga wyrzeźbić uda i ujędrnić pośladki oraz zwiększyć koordynację ruchową.

Chcesz zadbać o formę i wyrzeźbić sylwetkę? Step dwustopniowy Spokey BASIC IV pomoże Ci w efektywnym treningu kształtującym mięśnie dolnych partii ciała, ze szczególnym uwzględnieniem pośladków! Dzięki regulacji wysokości podestu: 10 lub 15 cm, trening dostosujesz do własnych potrzeb. BASIC IV to nieocenione wsparcie. Ćwiczenia wykorzystujące step do aerobiku zwiększą koordynację Twoich ruchów oraz poprawią kondycję. To także doskonały sposób na rozgrzewkę przed treningiem siłowym. BASIC IV posiada dwustopniową regulację wysokości, dzięki czemu zmniejszysz lub zwiększysz intensywność wysiłku.

Trening dostosowany do Twoich potrzeb

Step do aerobiku dwustopniowy Spokey BASIC sprawdzi się podczas zajęć fitness, aerobiku, a także jako dodatkowe utrudnienie podczas codziennej rozgrzewki i ćwiczeń. Trening na stepie przypomina wchodzenie po schodach, dzięki czemu pobudza do pracy dodatkowe mięśnie, które podczas codziennego, zwykłego marszu nie są angażowane. Innym sposobem jest wskakiwanie na step, które zwiększa intensywność, co jednocześnie przyczynia się do zwiększenia wydolności organizmu oraz spalania tkanki tłuszczowej.

BASIC IV posiada antypoślizgową powierzchnię i zapewnia dużą stabilność. Został wykonany z bardzo odpornych materiałów, co zapewnia wysoką odporność na nacisk. 

Więcej informacji
Kolorzielony
Cechy dodatkoweantypoślizgowa
Wymiar 67 x 27 cm
Wysokość10 cm, 15 cm
Maksymalna waga użytkownika100 kg
Liczba stopni2
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: