Sporty wodne

1 produktów

ODZIEŻ I SPRZĘT DO SPORTÓW WODNYCH

Sporty wodne – czepki, okulary do pływania

Oferta naszego sklepu pozwala na dobranie strojów, akcesoriów i dodatków niezbędnych przy trenowaniu pływania, nurkowania oraz pozostałych sportów wodnych. Najczęściej wybieraną wodną aktywnością sportową jest pływanie, które można uprawiać przez cały rok. Niezbędny w czasie wizyty na basenie jest czepek pływacki, zatyczki do nosa i uszu oraz okulary do pływania.

 

Dla najmłodszych pływaków przygotowaliśmy kolorowe, przypominające postaci z bajek czepki. Osobom rozpoczynającym naukę pływania, niezależnie od wieku przydadzą się deski do pływania lub specjalne, piankowe makarony, pozwalające utrzymać równowagę w wodzę. Osobom korzystającym z basenów z pewnością przyda się także ręcznik szybkoschnący i stoper elektroniczny.

 

Dla osób chcących poprawić pływackie wyniki lub ułatwić wykonywanie treningu oferujemy wiosełka treningowe, których kształt wpływa nie tylko na chwyt w wodzie, ale także blokuje dłonie przed kontuzjami. Do torby lub plecaka, w której znajdują się: strój i akcesoria pływackie, dobrze jest dołożyć klapki basenowe, które pozwolą na komfortowe przemieszczanie się po terenie pływalni.

 

Dla fanów sportów wodnych uprawianych na zewnątrz, przygotowaliśmy przydatne latem ręczniki chłodzące. Ślizgawka wodna oraz zabawki do nurkowania umilą czas w wodzie wszystkim tym, którzy uwielbiają wodne atrakcje uprawiane na zewnątrz, we własnych basenach.  W trakcie uprawiania sportów wodnych na otwartych akwenach  przydatna okazuje się kamizelka asekuracyjna, która dostępna jest w naszym sklepie w kilku modelach. Dla fanów nurkowania przygotowaliśmy płetwy treningowe oraz wiele rodzajów masek do nurkowania, zapewniających doskonałą widoczność pod wodą oraz posiadających rurkę z elastycznym ustnikiem i specjalną końcówką, chroniącą przed dostawaniem się wody do środka fajki.

 

Sporty wodne to nie tylko pływanie i nurkowanie, to także skoki do wody, fitness i aerobik w wodzie, piłka wodna czy pływanie synchroniczne – niezależnie od uprawianej dyscypliny, szeroka oferta naszego sklepu pozwoli na skompletowanie odpowiedniego osprzętu wodnego. Oferowane produkty są najwyższej jakości i pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa oraz komfortu w czasie aktywności fizycznej.  

Wybierz podkategorię:

Wszystko Akcesoria do nauki pływania
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

1 elementu

na stronę
  1. Makaron do pływania żółty Spokey PASTA
    Niedostępny!
    SKU: c_837785
Sortuj
Zobacz jako Siatka Lista
Filtruj

1 elementu

na stronę
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.