Śpiwór typu mumia niebieski Spokey GLOBTROTTER 220 cm

W magazynie Wysyłamy w 24h
EAN
5902693279518
SKU
927951

GLOBTROTTER to śpiwór typu mumia, który ze względu na swój kształt oraz kaptur zapewnia nie tylko najwyższy komfort termiczny, ale i dodatkowe miejsce na nogi.

81,99 zł brutto
rabat
Zamów przez telefon: 32 317 20 00
+
-
z 129 sztuk(i)

Śpiwór Spokey GLOBTROTTER:

  • najwyższy komfort termiczny,
  • duża swoboda ruchów, także w dolnej części,
  • odporny na uszkodzenia i rozdarcia,
  • dodatkowa kieszeń na drobiazgi (36x17 cm),
  • wygodne wejście i wyjście do śpiwora dzięki długiemu zamkowi,
  • niezbędny podczas wyjazdów pod namiot i campingów.

Spokey GLOBTROTTER to niezastąpiony element każdej podróży dla osób, które cenią sobie najwyższy komfort termiczny. Bywa też przydatny w domu, jeśli lubisz mieć wielu gości - zajmuje mniej miejsca niż pościel. Model Globtrotter jest wyjątkowo długi - 220 cm zapewnia komfort wszystkim użytkownikom.

Komfort snu w podróży

Wiemy jak ważna jest regeneracja sił podczas wyprawy. Decydując się na nocleg w namiocie lub w schronisku, warto zaopatrzyć się w komfortowy śpiwór. Spokey  GLOBTROTTER zapewnia doskonałą wygodę i poczucie ciepła. Śpiwór nadaje się na wiosenne i letnie wieczory, doskonale chroni przed ich chłodem. Zamek jest osłonięty termiczną patką, dzięki czemu nie przedostaje się przez niego zimno. 

Większa swoboda ruchów podczas snu

GLOBTROTTER to śpiwór typu mumia, który ze względu na swój kształt oraz kaptur zapewnia nie tylko najwyższy komfort termiczny, ale i dodatkowe miejsce na nogi. Posiada wkładkę termiczną wzdłuż zamka. Świetnie spisze się w trakcie wyjazdów pod namiot i campingu! Dzięki długiemu zamkowi, wejście i wyjście ze śpiwora jest bardzo wygodne. W śpiworze wszyto małą kieszeń na drobiazgi, dzięki czemu Twoje pieniądze i dokumenty będą bezpieczne w nocy. 

Jakość i wygoda użytkowania

Niezbędny podczas wyjazdów pod namiot i campingów śpiwór Spokey GLOBTROTTER został wykonany z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu posiada zwiększoną odporność na uszkodzenia i rozdarcia. Zastosowanie wypełnienia Hollowfibre to pewność bardzo dobrej izolacji termiczną. Jego wymiary (220x85x55 cm) zapewniają doskonały komfort oraz idealną warstwę izolacji od podłoża

Więcej informacji
Kolor niebieski
Rodzaj puchowy
Wymiar 220 x 85 x 50 cm
Materiał zewnętrzny poliester
Wypełnienie hollowfiber
Materiał wewnętrzny poliester
Zamek prawy
Kształt mumia
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na  gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych.